Farmasi

Age Reversist

Age Reversist

Age Reversist 

✴️ Age reversist Yüz temizleme jeli

✴️ Age reversist serumu

✴️ Age reversist nemlendirici kremi

✴️ Age reversist Botoks etkili kremi

Age Reversist serisi 4 ürün içeren bir seri olmakla birlikte yaşlanma ve kırışıklık karşıtıdır.İçerisinde bulundurduğu kolajen ile kırışıklıkları giderip çizgileri doldururken, yüzdeki sarkmaları toparlar ve göz altı torbalarında inme gösterir.Yaş geçtikçe yüzde azalan nemi geri kazandırarak yaşlanmayı geciktirir. Hiçbir yan etkisi olmadığı ve ön yaşlanma 20li yaşlarda başladığı için 20 yaşından itibaren kullanabilirsiniz.

  • Yüz temizleme jeli:Günlük kullanılması gereken bir üründür. Yüze masaj yaparak uygulayınız ve sonrasında yıkayarak durulayınız.
  • Serum:Yüzünüzü yüz yıkama jeli ile temizledikten sonra aşağıdan yukarıya doğru hareketler ile yüzünüze yumuşak hareketlerle uygulayınız.
  • Nemlendirici krem :Serumdan sonra uygulanması gereken kremimiz yine aşağıdan yukarıya doğru hareketler ile uygulanmalıdır.Her uygulama arasında 2-3dakika bekleyerek bir sonraki işleme geçmek gerekmektedir.

Botoks etkili krem:İstenilen anda uygulanabilen, düzenli kullanım gerektirmeyen bir üründür. 6saat etkisi olan Botoks kremi, günlük uygulama ürünleri düzenli kullanıldığında Botoks kreminin etkisi 15 saate kadar çıkabilmektedir.Şase açılmadan önce hafif hafif bastırılarak elde ısıtılmalı ondan sonra uygulamaya geçilmelidir. Temizlenmiş ve nemlendirilmiş cilde, istediğiniz bölgelere tampon şeklinde uygulanmalıdır.Çok nazik hareketler ile uygulamak gereklidir.Uygulamadan sonra mimik yapmadan beklenilmelidir.15dakika sonra normal hareketlerinize dönebilirsiniz. Kremin etkisini de görmüş olacağınız bu 15dakika ürünün ne kadar mucizevi olduğunu gösteriyor.

✴️ Age reversist Botoks Etkili Kremin ince kırışıklıkları %100 açtığı,

✴️ Göz altı torbalarında %96 inme göstermesi ile kendini kanıtlamıştır

EN İYİSİ FARMASİ ❗


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ