0 (546) 958 8321

Sosyal Medyada Biz}

Dr. C. Tuna Yüz Beyazlatıcı Krem ve Sabun


Dr. C. Tuna Yüz Beyazlatıcı Krem ve Sabun İle Aydınlık Bir Cilt!

dr-tuna-yuz-beyazlatici-kremFarmasi laboratuvarında özel olarak geliştirilen lekeli ciltler için yüz beyazlatıcı kremin içerisindeki özel aktifler cilde anında beyazlık kazandırır, cildi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyarak buna bağlı leke oluşumunu önler. Multivitamin kompleksi cildinizin temel ihtiyaçlarını karşılayarak sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Uzun süreli kullanımda leke görünümünü azaltır.

Güneşin oluşturduğu zararlı ışınlar karşısında cildinizin koyulaşmasını engellemeye yardımcı olur.

Kullanımı: Temizlenmiş yüz ve boyun bölgesinde, istenilen sonuç için günde iki kez uygulayınız.

Lekeli Ciltler İçin Yüz Beyazlatıcı Sabun

farmasi-dr-tuna-yuz-beyazlatici-sabun

Farmasi cilt beyazlatıcı sabunun içeriğindeki özel bitki karışımı; lekesiz, pürüzsüz, daha beyaz ve daha genç bir cilde sahip olmanızı sağlar. İpeksi bir yumuşaklık yaratır. Cilt tonunun dengelenmesine ve cildin ölü hücrelerden, yağ kalıntılarından, leke ve çillerden arınmasına yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Kullanımı: Nemli cilde hafifçe sabunu sürünüz ve nazikçe masaj yapınız. 2-3 dakika bekledikten sonra soğuk su ile durulayınız. Gözle temastan kaçınınız.

Önemli: Daha etkili sonuçlar alabilmek için sabundan sonra Cilt Beyazlatıcı Krem’i kullanınız.

Lekeli Ciltler İçin Yüz Beyazlatıcı Köpük

Güzelliğinizi taçlandıracak daha temiz ve aydınlık bir yüz için kendinize bir iyilik yapın! Yeni geliştirilen Dr. C. Tuna Yüz Beyazlatıcı Köpük, yumuşaklığı ve hafifliği ile sizi şaşırtacak ve sizin güzelliğinizi size haydan bıraktıracak.

Kullanımı: Avucunuza bir miktar likit köpük sıkın, elinizi nazikçe masaj yaparak köpürtün ve iyice durulayın.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Hayal dedi ki:

    Arkadaşlar kesinlikle kullanın sabah kalkınca yüzünüzü sabunla yılayın 2-3 dk masaj yapın yıükayın aynı işlemi akşamda yapın ve yatmadan önce kremi sürün…

  2. Kadimli Emine dedi ki:

    Almanyaya da gönderiyormusunuz

BİR YORUM YAZIN