0 (546) 958 8321

Sosyal Medyada Biz}

Farmasi At Kestanesi Masaj Jeli


Farmasi At Kestanesi Masaj JelleriDr. Cevdet Tuna’nın en tanınmış ürünlerinden olan, milyonlarca insanın yorgun vücutlarına, ayak ve bacaklarına yeniden canlılık kazandıran, her an onlara destek olan Farmasi At Kestanesi masaj jelleri; bu ünü boşuna hak etmedi!

Zengin içeriği sayesinde kullanıcılarda çoklu faydayı hedefleyebilen bu özel ürünün temel hammaddesi At kestanesi ağacının tohumu ve yapraklarıdır. Buna ek olarak içeriğinde Jojoba yağı, Nane yağı, Biberiye özü, Sarı Kantaron yağı gibi pek çok bitki öz ve yağlarını barındırır.

  • Farmasi At Kestanesi, tıkanmış olan damarların açılmasına katkıda bulunarak varislerini neden olduğu ağrıları giderir.
  • Şişkinlikleri hafifletir, kuru cildi nemlendirir.
  • Basura yönelikte kullanılabilir.
  • Farmasi At Kestanesi, cilt sağlığına yönelikte kullanımıyla bilinmektedir. Kırışıklık giderici kremler de yer alır.
  • Göğsü yumuşatır, öksürüğü keser.
  • Damar büzücü, kan dolaşımını güçlendirici etkisinden dolayı kılcal damarların çatlamasını ve kanamasını, bacaklardaki ülserin iyileşmesini sağlar.

At Kestanesi (Aesculus Hippocastanum) Özü; yapısında temel olarak Aescin ve Flavonoid maddesini ihtiva eder ve bu maddeler kan dolaşımını hızlandırıcı, damar büzücü etkilere sahiptir. İçeriğindeki ana aktif yapıtaşı olan Beta-escin bu bitkiye iltihap karşıtı özellik kazandırır.

Jojoba (Simmondsia Chinensis) Yağı; yüksek kalite deri ve saç kişisel bakım ürünlerinde kullanılan çok amaçlı renksiz doğal bir yumuşatıcıdır. Genellikle Avustralya’da yetişir. Derinin doğal esnekliğini desteklemesiyle bilinir.

Nane (Mentha Aquatica) Yağı; deri tahrişleriyle mücadele eder, onları yatıştırmaya yardımcı olur. Uyarıcı ve ferahlatıcı bir etkiye sahiptir.

Biberiye (Rosmarinus Officinalis) Özü; bin yıllardır bir çok eski toplumda bir şifa aracı olarak kullanıldığı bilinen bu bitki Çin’de baş ağrısı, uykusuzluk ve ruhsal rahatsızlıklar için, Hindistan’da ise migrenle savaşmak için kullanılagelmiştir.

Sarı Kantaron (Hypericum perforatum) Yağı; İltihap karşıtı bir etkiye sahiptir, cildi pürüzsüzleştirmeye ve esneme izlerinin görünümünün iyileşmesine yardımcı olur.

Dr. Cevdet Tuna At Kestanesi Masaj Jelinin içerik yönünden yoğunlaşmış hali olan, Dr. C. Tuna X2 İki Kat Etkili Masaj Jelleri içeriğindeki konsantre bitki özleri ve yağları sayesinde at kestanesi masaj jellerinin daha yoğun hissedilmesini sağlar.

Masaj Jelleri Kullanım Önerisi:

Uygulamaya başlamadan önce ellerinizi yıkayıp temizleyin. En iyi etkiyi almak için her kullanımdan önce ılık bir bezle uygulanacak bölgeyi temizleyin. (Daha etkili sonuç için düzenli aralıklarda peeling yapmayı unutmayın.) Masaj jelini cildinize sürün ve dairesel hareketlerle ovarak yedirin.

(Dermapeel İpek Kesesinin üzerine sürüp uygulamanız önerilir.) Sabah ve akşam olmak üzeri günde 2 defa düzenli olarak kullanın.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN