0 (546) 958 8321

Sosyal Medyada Biz}

Farmasi Biberli Masaj Jeli


Farmasi Biberli Masaj JeliGünün yorgunluğu ile mücadelede yardımcınız Dr. C. Tuna Biberli Masaj Jeli, Atkestanesi Masaj Jeli gibi pek çok bitki özü ve yağlarını içeriğinde barındırır.

Kırmızı Biber: Bu masaj jelinin ana içeriğini oluşturan kırmızı biber, C, B3 ve E vitamini kaynağıdır ve çok faydalı bir madde olan Karoten ve türevlerini içerir.

Zencefil Kökü Özü: Anavatanı Çin olan ve günümüzde genellikle tropik bölgede yetişmekte olan eski zamanlardan beri toplumlar tarafından faydaları nedeniyle kullanılan bir bitkidir. Baharatlı içeriği sayesinde, cildin nem dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur. İçeriğindeki Fenoloik asit sayesinde rahatlatıcı bir etkiye sahiptir.

Isırgan Otu Özü: Isırgan otu, ısırgangiller familyasına ait çok yararlı bir bitkidir. Yabani olarak Orta ve Doğu Avrupa’da yetişmektedir; cildin sıkılaşmasına ve su dengesini korumaya yardımcı olur, cildin mineral dengesini destekler.

Kullanım Önerisi: Uygulamaya başlamadan önce ellerinizi yıkayıp temizleyin. En iyi etkiyi almak için her kullanımdan önce ılık bir bezle uygulanacak bölgeyi temizleyin. (Daha etkili sonuç için düzenli aralıklarla peeling yapmayı unutmayın.) Masaj jelini cildinize sürün ve dairesel hareketlerle ovarak yedirirn. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa düzenli olarak kullanın.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN