0 (546) 958 8321

Sosyal Medyada Biz}

Farmasi Bio-Intense (Kapalı Saçlar İçin)


Farmasi Bio-Intense ile Saçlarınız Nefes Alsın!

Farmasi Bio-Intense serisiSaçlarınız gün içinde kapalı/örtülü kalabilir. Ancak bu durumda saçları günün her saati açık olanlardan daha farklı bir bakım uygulamanız gerekir. Örtülmesi nedeni ile yeterince güneş ışığı alamayan, havasız kalan saçlar zamanla zayıflar, cansızlaşır ve saç kaybı yaşanır.

Bunun sebebi; saçlar kapalıyken oksijen ve güneş ışığından mahrum kaldığında saçlarda ter ve sebum artar, rutubet oluşur; bu da saç derisinde bakteri artışına sebep olur. Saç diplerinde hassasiyet, kaşıntı kepek oluşumu ve hatta saç dökülmesi gibi pek çok sorun saçın kapalı kalmasıyla oluşabilir. Farmasi Bio-Intense Serisi, tesettür veya gün boyu şapka, bone, baret gibi mesleki kıyafetler kullananlar için özel olarak geliştirilmiş formülüyle güneş görmeyen saçlara komple bakım yapar.

Kapalı saçlar için özenle tasarlanmış bu çok özel seri, içeriğinde saçlar için çok değerli bitli özlerini ve yağları içerir;

Lamiaria Digitata vePelvetia Canaliculata; Bu serinin içeriğindeki şifalı bitkilerdendir ve saçların ihtiyacı olan derinlemesine temizlik ferahlık ve saç bakımı sağlar.

Biberiye; Biberiye yağı geleneksel olarak saç derisinde kan dolaşımını artırarak saç köklerini güçlendirmek için kullanmaktadır. Ayrıca içerdiği antioksidan, antibiyotik ve iltihap önleyici özelliklerdeki “rozmarinik asit” maddesi sayesinde saç köklerini vücutta üretilen ve saça zarar veren çeşitli kimyasallardan korur. Saç derisinin arınmasına yardımcı olur.

Isırgan; Saçların güçlenmesini ve dökülmesini sağlar. Güçlenen saçlarda kırıkların oluşma riski çok azdır. Saçların daha parlak olmasını sağlar. Saçlardaki kepek oluşum sorunlarına iyi gelir.

Farmasi Bio-Intense; Paraben, Parafin, silikon ve boya içermez.

Helal Belgeli Bio-Intense İçiniz Rahat Olsun!

Bio-Intense kapalı saçlar için bakım grubu, Helalder tarafından onaylanan kurumların gözetimi altında verilen Helal Sertifikası’na sahiptir.

Böylece, kapalı saçlı kullanıcılar için özel olarak formulize edilen bu ürün grubunun İslami şartlara uygun bir üretim sürecinden geçtiği belgelenmiş olur.


2.611 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN