0 (546) 958 8321

Sosyal Medyada Biz}

Farmasi Çay Ağacı Serisi İle Akneli, Sorunlu Ciltlere Mükemmel Çözüm!


Farmasi Çay Ağacı Serisi

Çay Ağacı Yağı Nedir?

Çay Ağacı Yağı Avustralya’nın yerlileri Aborjinler tarafından yüzyıllardır kullanılmaktadır. Aborjinler boyu iki metreyi bulan bu ağacın yassı yapraklarını havanda dövüp macun kıvamına getirdikten sonra çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanmışlardır. BU bitkinin “Çay Ağacı” adını alması ise 1770’lere dayanmaktadır.

Yeni Zelanda’nın keşfi sırasında Kaptan Hook’un tayfası bu bitkinin yapraklarını kaynatıp, çay olarak içmişlerdir. Bu çayın iyileştirici etkisini de keşfeden Kaptan Hook, tayfasına yaralarını, yanıklarını, böcek sokmalarını çay ağacı macunu ile iyileştirdiği bilinmektedir. İkinci Dünya Savaşı sırasında çay ağacı, antiseptik özelliğinden dolayı Avustralyalı askerlerin yardım çantalarında da yer almıştır.

Faydaları saymakla bitmeyen bu ürün;

  • Derin olmayan bıçak kesiklerinin iyileşme sürecine,
  • Hafif yanıklarda derinin kendini yenilemesine,
  • Yara ve kesiklerde iz kalmamasına,
  • Kokusu ile böcek ve sinekleri uzak tutmaya,
  • Sivilce ve aknelerin iyileşmesine yardımcı olur.

Çay Ağacı Yağı’nın kokusu,

Bu yağın kokusu yoğunluğu ve etkinliği ile doğru orantılıdır. Farmasi ailesi olarak, sizlere her zaman en kaliteli ürünleri paylaşmayı hedefledik. Bu yüzden Avustralya’da yetişmiş en kaliteli içeriğe sahip yağı kullanıyoruz. %100 doğal olan bu yağın bakterileri, virüs ve mantarlar üzerindeki etkisi kanıtlanmıştır. Bu koku sadece Çay Ağacı Yağı’na aittir ve herhangi bir sentetik parfüm kullanmadığımızdan etiketin üzerindeki “fragrance free” yazısı ile belirtmekteyiz.

Yağlı ve Akneli Ciltlere Çay Ağacı Yağı ile 3 Adım!

Sivilce, siyah nokta ve leke oluşumuna karşı cildi kurutmadan fazla yağın ve kirin nazikçe temizlenmesine yardımcı olur.

Çay Ağacı Yağı Set

Birinci Adım – Çay Ağacı Yağı Yüz Yıkama Jeli

 

Kullanım Önerisi: Islak yüze aşağıdan yukarıya doğru dairesel hareketlerle masaj yaparak nazikçe uygulayın ve ılık suyla durulayın. En iyi sonucu almak için ardından Farmasi Çay Ağacı Yağı yüz temizleme toniği kullanın.

İkinci Adım – Çay Ağacı Yağı Yüz Temizleme Toniği

Kullanım Önerisi: Bir pamuk yardım ile yüzünüzü nazikçe temizleyin. Ardından Farmasi Çay Ağacı Yağı Yüz Kremi uygulayın.

  • Taze ve canlı bir görünüm
  • Gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı
  • Siyah nokta ve sivilcelere karşı derinlemesine temizlik

Üçüncü Adım – Çay Ağacı Yağı Yüz Kremi

Kullanım Önerisi: Temizlenmiş ve arındırılmış cilde sabah – akşam olmak üzere günde 2 defa uygulayın. Yüz, boyun ve dekolte bölgesinde kullanımı uygundur.

Yüzünüzü nemlendirirken pürüzsüzleştirmeye ve yüzünüzü yağlı görünümünü kontrol etmeye yardımcı olur. Cildinizin dış etkenlerden korunmasını destekler.


Çay Ağacı Yağlı Sabun

Özellikle siyah noktalar için çok uygun bir yüz ve banyo sabunudur. İçeriğindeki çay ağacı özü cildinize zarar vermeden temizler, cildinizin kurumasını önler ve bir bariyer görevi görerek cildimizin doğal özelliğini korumasını sağlar. Çatlak görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Çay Ağacı Yağı Balmı

Çatlamış dudaklara bakım sağlar. Dirsek, tırnak dipleri gibi çok kuru bölgeleri uzun süreli korumaya yardımcı olur.

Kullanım Önerisi: Sorunlu bölgeye sonuç alana kadar düzenli olarak uygulanması önerilir.

Çay Ağacı Yağı SOS Serumu

Çay ağacı yağının iyileştirici ve antiseptik etkisi, noktasal cilt kusurlarına, sivilcelere, aknelere, lekelere karşı anında ve yoğun bir bakım sağlar. Çıktığını hissettiğiniz an, elinize damlatarak sorunlu bölgeye sürmeniz yeterli; doğal içerikli yapısı sebebiyle geçtiğinden emin olana kadar defalarca kullanabilirsiniz.

Kullanım Önerisi: Çay ağacı yağı serumun bir pamuğa veya parmağınıza damlatıp, sorunlu bölgeye sürün. Düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir. İdeal kullanım çay ağacı serisinden jel ile yıkanmış ve toniklenmiş ciltte uygulamaktır.

Çay Ağacı Yağı Kremi

Çay ağacı yağı kremi; tüm vücudunuz için koruyucu, onarıcı ve yoğun besleyici bir bakım sunar. Kızarıklar ve küçük sivilcelerin giderilmesine yardımcı olur.

Kullanım Önerisi: Sorunlu bölgeye sonuç alıncaya kadar düzenli olarak uygulanması önerilir.

 

Farmasi ürünlerini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için tıklayınız..


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN