0 (546) 958 8321

Sosyal Medyada Biz}

Farmasi Eurofresh Diş Macunu


Farmasi Eurofresh Diş Macunu

Eurofresh Diş Macunu İçeriğindeki Muhteşem Bitki Özleri

Misvak Özü: Misvağın ağızda antiseptik, diş etlerini sıkılaştırıcı, enzim azaltıcı ve florür etkileri kanıtlanmıştır. Ayrıca diş çürümelerini önler, diş etlerini güçlendirir. Dişleri beyazlatır, ağız kokusunu giderir ve bakteri oluşumunu engeller.

Çay Ağacı Özü: Geleneksel tıpta kullanılan çay ağacı özünü anti-mikrobiyal etkileri yapılan araştırmalar ile kanıtlanmıştır. Ağız mukozasını korumaya ve bakteriler ile savaşmaya yardımcı olur.

Aloe Vera Özü: Aloe vera besleyici, nemlendirici ve iyileştirici etkileri ile bilinmektedir. Ağız bakımında diş etlerinin güçlendirilmesinde kullanılır. Ayrıcı anti-mikrobiyal etkileri ile ağız içi hijyene yardımcı olur. Bununla birlikte, ağız ve diş problemlerine karşı koruyucu etkileri gösterir, bakteri ve tartar oluşumunu önlemeye ve sigara-kahve lekelerini azaltmaya yardımcı olur.

Ginseng: Bir çok derde deva olan Çin Kültüründe bin yıldır kullanılan bu çok şifalı bitki kökü, diş ve diş eti hastalıklarına karşı çok etkilidir.

Kalsiyum Karbonat: Derinlemesine temizleme ve beyazlık sağlar.

Isırgan Otu: Ağız ve boğaz enfeksiyonuna karşı etkilidir.

Yeşil Çay: Yeşil çayın içerisindeki katesin maddesi ağızdaki bakterilerin yok olmasına yardımcı olur.

Tarçın: Tarçının anti bakteriyel özelliğinden dolayı diş çürüğü ve diş eti hastalıklarına karşı önemli derecede olumlu etkisi vardır. Diş etinde oluşan bakterileri öldürmeye yardımcı olur.

Farmasi Eurofresh diş macunları Paraben, Triclosan ve Gluten içermez.


2.402 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN