skip to Main Content
Bu site farmasi enternasyonal resmi web sitesi değildir. info@farmasili.com

Farmasi Eylül Kataloğu 2021

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Farmasi Eylül kataloğu 2021’i çevrimiçi görüntüleme sayfasındasınız. Eylül Ayı kataloğunda 2021 yılının en verimli fırsatlarını bulabilirsiniz. Her zaman ki gibi sonbaharın renklerine uygun tasarım ve yenilikler Farmasi kataloğu içinde siz değerli danışmanları beklemektedir.

Bu katalogda Yeni Hanımeli sabunu, Moringa sabunu ve Lavanta sabunları eklendi. İçinizin derinliklerine kadar işlenecek olan bu harika sabunların kokuları sizi kendinizden alacak. Kataloğu incelerken sabunların fiyatları 7.99 TL’den satışa sunulduğunu göreceksiniz.

Birbirinden harika ve yeni saç maskeleri Eylül ayı kataloğunda bulunuyor. DR.Cevdet Tuna insan sağlığına zararlı olan her türlü kimyasal etkeni ürünlerinden çıkarmıştı. Dolayısıyla Paraben, sles, sl, boya ve saçın doğal rengini bozmayan etkisiyle göz önünde olacağınız saç maskeleri bu katalogda çok uygun fiyatlara tabi ki sipariş verebilirsiniz.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top