0 (546) 958 8321

Sosyal Medyada Biz}

Farmasi Güneş Kremleri


Tüm Aileniz için Suya Dayanıklı Güneş Koruyucuları!

Güneş kremleri ve bronzlaştırıcı Güneş yağının içeriğinde bulunan doğal özler ne işe yarar?

Havuç Yağı: Yüksek oranda beta-karoten içerir. Beta-karotenin antioksidan özelliği sayesinde Güneşin zararlı ışınlarına karşı cildin, direncini artırmasına yardımcı olur. Serbest radikallerle savaşarak, Güneşin erken yaşlandırma etkisini önlemeye yardımcı olur.

Cildin koyulaşmasını sağlayan melanin pigmentinin oluşumunu hızlandırmaya ve bronz teninizin uzun süreli kalıcı olmasına yardımcı olur.

Kakao Yağı: Hücre yenilenmesine ve onarılmasına yardımcı olan kakao yağı, bu özelliği ile cildin elastikiyetinin tekrar kazanılmasında rol oynar.

Shea Yağı: Yüksek yağ asidi içeriği ile cildi derinlemesine nemlendirir ve cilde kadifemsi bir görünüm kazandırır.

Aloe Vera: Cildinizi güneş öncesi ve sonrası nemlendirir ve besler.

Farmasi Güneş Kremleri

Çocuklar ve Hassas Ciltler için Ultra Korumalı Güneş Kremi SPF 50

Yüksek korunma sağladığından çocuklarınız da dahil tüm ailenizin gönül rahatlığı ile kullanabilir. Hassas ciltlerin kullanımına uygundur. Güneşin hasar verici ışınlarından korur. Kolay uygulanabilen yapısı ve içeriğindeki doğal nemlendirici Aloe Vera ile cildin yumuşak ve esnek kalmasını sağlar. E vitamini ile cildin doğal savunmasını güçlendirir. Suya dayanıklıdır.

Uygulama: Güneşe çıkmadan 20 dakika önce güneşe maruz kalacak bölgelere uygulayın. 2 saat ara ile yeniden uygulanmalıdır.

Dr. C. Tuna Sun Science Güneş Koruma Kremi SPF 40

Cildi çevresel faktörlerden ve güneş ışınlarından korumaya yardımcı bakım kremidir. Cildin nemlenmesine yardımcı olur. İnce yapısı sayesinde kolay uygulama sağlar. Hızla emilir. Yağlı bir his bırakmaz. Tüm cilt tipleri için ideal bir güneş kremidir. Suya dayanıklıdır.

Uygulama: Güneşe çıkmadan 15 dakika önce vücut ve yüzünüze uygulayın. Aşırı terleme veya yüzme sonrasında yeniden uygulayın. Temiz ve kuru cilde dairesel hareketlerle eşit miktarda uygulayın. 1 yaşından küçük çocuklar için uygulanmadan önce bir doktora danışın.

Hassas Ciltler İçin Yüksek Korumalı Güneş Kremi

Hassas ciltlerin kullanımına uygun yüksek koruma sağlar. Güneşin hasar verici ve erken yaşlanmaya neden olan ışınlarından korur. Kolay uygulanabilen yapısı ve içeriğindeki doğal nemlendirici Aloe Vera ile cildin yumuşak ve esnek kalmasını sağlar. E vitamini ile cildin doğal savunmasını güçlendirirler. Suya dayanıklıdır.

Uygulama: Güneşe çıkmadan 20 dakika önce güneşe maruz kalacak bölgelere uygulanır. 2 saat ara ile yeniden uygulanır.

SPF 6 Bronzlaştırıcı Güneş Yağı

Hızlı bronzlaşmayı ve düşük seviye güneş korumasını bir arada sunar. Kakao yağı uzun süre kalıcı ve yoğun bronzluk sağlarken, Shea Butter ile cildi nemlendirir, yumuşatır ve esnek kalmasını sağlar. Yağlı bir his bırakmayan yapısı ile cilt tarafından kolayca emilir.

Uygulama: Güneşe çıkmadan 20 dakika önce uygulanır. 2 saat ara ile tekrar uygulanmalıdır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN