0 (546) 958 8321

Sosyal Medyada Biz}

Farmasi Herbalex Gıda Takviyeleri Serisi


Kendinize ve Ailenize İyi Bakın!

Glukozamin

Farmasi Herbalex Eklem Ağrısı Takviyesi

Eklem yapısı ve kıkırdaklar açısından önem taşıyan temel bazı maddeleri içeren doğal içerikli bir takviye edici gıdadır.

 • Glukozamin & Kondroitin & MSM eklem yapısını güçlendirmeye yardımcı olan yapı taşlarıdır.
 • Kıkırdak yapımında rol oynayan Glukozamin, kıkırdakların bakım ve onarımını sağlamaya yarayan ve eklem boşluğunda bulunan sinovyal sıvının artarak kayganlaştırıcılığının yeniden etkinleşmesine yardımcı olur
 • Kondroitin, vücutta kıkırdak yapısında doğal olarak var olan bir maddedir, özellikle Avrupa’da eklem ve kıkırdak dokusuna desteklemeye yardımcı olarak yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır.
 • MSM sülfür deposudur. Eklemlere, kıkırdaklara sülfür girişini destekleyerek bağ doku elastikiyetinin devamlılığına yardımcı olabilir.
 • Bu 3 çok önemli destek maddesinin bir arada bulunduğu Herbalex Glukozamin Sülfat, Kondroitin Sülfat ve MSM; diz ve omzunda kıkırdak doku yıpranması olanlar için, hareketlerinin rahatlamasına destek vermektedir.

Kullanım Önerisi: Gıda takviyesi olarak günde 3 kapsül yemeklerle beraber veya doktor/diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanılır.

L-Karnitin

Farmasi Yağ Yakıcı Takviye

 • L-Karnitin, yağların yakılmak üzere mitokondriye (hücrelerin enerji merkezi) taşınmasını sağlayan, vücutta da doğal olarak bulunan bir aminoasittir.
 • Vücutta L-Karnitinin yeterli miktarda olması; yağların yakımının kolaylaşması ve böylelikle daha fazla enerji açığa çıkması demektir.
 • Herbalex L-Karnitin’i egzersizlerden, ya da egzersiz yapmıyorsanız bile ev işlerinden, yoğun koşturma ve alışveriş zamanlarından 45 dakika önce önerilen miktarda aldığınızda, istenilen sonuçlara yaklaştığınızı fark edebilirsiniz.

Kullanım Önerisi: Gıda takbiyesi olarak günde 3 defa 1 kapsül yemeklerle beraber veya doktor/diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanılır.

Çocuk Omega-3

Farmasi Çocuklar İçin Balık Yağı

Çocuklar için özel olarak, 372mg EPA/244mg DHA oranı ile dünya standartlarında belirlenen şekilde, çocukların asla hayır demeyeceği kadar lezzetli bir aromayla üretilmiş sıvı formda takviye edici gıdadır. İzlanda’nın soğuk balıklarından elde edilen Omega 3 yağ asiti içeren balık yağının, Azotlu atmosfer altında hava ile temas etmeden şişelenmesiyle üretilmektedir. Ve bu sayede hava ile temas etmeyen balık yağının o bilindik ağır kokusu açığa çıkmaz. Ürün açıldıktan sonra sıkıca kapatılıp, buzdolabında muhafaza edilirse daha uzun süre sadece aroma kokusu hissedilir. Belirlenen şekilde kullanıldığı takdirde çocuğunuz günlük DHA ve EPA ihtiyacını karşılayan bu muhteşem takviye edici gıda, 4 yaşından itibaren çocukların beyin gelişimini desteklemeye yardımcı olur.

Kullanım Önerisi: Gıda takviyesi olarak günde 2,5 ML yemeklerle beraber veya doktorun tarif ettiği şekilde kullanılabilir.

Omega-3

Farmasi Balık Yağı

 • Kanada soğuk deniz balıklarından elde edilen, helal sertifikalı sığır jelatini ile kapsül haline getirilmiş, Omega 3 kaynağı bir takviye edici gıdadır.
 • Herbalex Omega 3 Balık yağı ile, vücudun kendisinin üretemediği, yalnızca dışarıdan takviye edilmesi gereken Omega 3 yağ asitlerini, vücudunuza sağlamış olursunuz.
 • Yapılan araştırmalar, Omega 3 içerisinde bulunan EPA ve DHA yağ asitlerinin kalp ve damar sağlığının korunmasına, beyin aktivitelerinin sağlıklı yürümesine yardımcı olduğunu gösterir.
 • Trigliserid (TG) formda üretilen Herbalex Omega 3 %100 Doğal Balık Yağı, diğer bazı balık yağı takviyelerinin yarı sentetik Etil Ester (EE) formuna göre 2 kat daha fazla emilim gösterir.
 • Herbalex Doğal Omega 3 Balık Yağının belirlenen şekilde kullanarak; bir yetişkinin günlük 360mg EOA-250mg DHA olan ihtiyacını karşılamış olursunuz.

Kullanım Önerisi: Gıda takviyesi olarak günde 2 kapsül yemeklerle beraber veya doktor/diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanılır.


3.453 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN