0 (546) 958 8321

Sosyal Medyada Biz}

Dr.C. Tuna İnceltici & Sıkılaştırıcı Scrub ile Selülitlerle Savaşın!


Formda Kalın!

Birçok kadının aynalara küsmesine sebep olan selülit problemi baharın gelmesiyle yine yavaş yavaş gündeme oturmaya başladı bile.

Selülit Nedir?

selülitSelülit, derinin alt tabakasındaki yağ dokusunun bağ dokularla arasında sıkışmasıyla üst derinin portakal kabuğu görünümü almasıdır. Başka bir değişle derin altı yağ dokusunun bölgesel metabolik, bozukluğu olarak da tanımlanabilir. Sanılanın aksine sadece kilolu kadınlarda değiş, zayıf kadınlarda  da görülebilir. Selülitlerden kurtulmak her ne kadar zor gibi görünse de, aslında birkaç basit yöntemle bunu başarabiliriz.

Sebepleri Nelerdir?

  • Genetik Yatkınlık
  • Dengesiz Beslenme ve Yanlış Diyetler
  • Aşırı Tuz Tüketimi
  • Hareketsiz Yaşam Tarzı
  • Alkol ve Sigara Kullanımı
  • Yaşam Biçimi

Gelişen teknoloji ile içeriği geliştiren kremler bize daha pürüzsüz bir vücut vaat eder.

Farmasi İnceltici be Sıkılaştırıcı Scrub’ın içeriğindeki Karnitin ve Kafein cilde daha kolay ve etkili nüfuz ederek cilde elastikiyet kazandırır. Formülündeki yağlar sayesinde cildin pürüzsüz ve ipeksi bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.


Dr. C. Tuna İnceltici & Sıkılaştırıcı Scrub

farmasi dr c tuna inceltici ve sıkılaştırıcı scrubKullanım Önerisi: Farmasi İnceltici & Sıkılaştırıcı Scrub’ı cildinize yayın. Dairesel hareketler ile ovmaya başlayın. En az 10 dakika avuç içi ve parmak uçlarınız ile masaj yapın. Özel yap ve aktiflerin emilimi tamamlandıktan sonra doğal tanecikleri su ile cildinizden nazikçe uzaklaştırın. Bu işlem sırasında içeriğindeki aktifler cildinize nüfus edecek ve vücudunuzun ideal şekline kavuşmasını kolaylaştıracaktır. Haftada 1 veya 2 defa uygulanabilir.

Selülit oluşumuna en büyük destek fazla tuz tüketiminden meydana gelir. Modern tıpta artık sınırlandırılan tuzun yerine Himalaya tuzu önerilmektedir. Mineral bakımından oldukça zengin Himalaya tuzu araştırmalar sonucunda insan sağlığı için en önemli tuz olarak görülmüştür.


5.517 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN