skip to Main Content
Bu site farmasi enternasyonal resmi web sitesi değildir. info@farmasili.com

Farmasi Kazanç Planı 2021

Farmasi kazanç planı 2021 yılı konu başlıkları; basamaklar ve elde edeceğiniz gelirlerle ilgili detaylı bilgiyi bu yazımızda bulabileceksiniz.

İçindekiler

Farmasi Satış Danışmanı

Farmasi dünyasında kariyerinizin başlangıç basamağı satış danışmanlığı olacaktır. İlk basamağımızda kendinize ve yakınlarınıza doğrudan satış yapılmaktadır. Bu yolla sattığınız ürün başına ortalama %30 oranında bir kâr elde edilir. Aynı zamanda bu ilk basamakta hem ürünleri tanıyıp hem de satış kabiliyetini ve teknikleri öğrenebilirsiniz. Satış Danışmanlığı genel olarak bir satış eğitimi ve sosyalleşme basamağı diyebiliriz. Satış Danışmanı olarak çevrenize göre satış ve tanıtım tekniği sağlayabilirsiniz. Yakınlarınız için bir satış danışmanı olarak kendinize olan özgüveninizi yükseltip; kariyerinizde yükselerek daha çok kazanma hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Eğer kendinize güvenirseniz kesinlikle Farmasi’ ye de güvenebilirsiniz. Farmasi kazanç planı 2021 ürünleri çok kaliteli olmasına karşın fiyatları da bir o kadar uygundur. Tanıdığınız bildiğiniz insanlar çok az görünebilir. Farmasi ürün kalitesini bilen veya ilk defa tanışan kullanıcılar olacaktır. Başkalarına da anlatarak size yeni müşteriler bulacaktır.

Kuvvetle muhtemel daha önce tanışmadığınız birçok insan sizi arayarak referans verip ürün satın alabilirler. Farmasi’ nin hangi ürününü satacağınızı öğreneceksiniz. Bu ürünle ilgili gerekli bilgileri öğrenip tanıtımını en başarılı bir biçimde yapmalısınız. Ayrıca satın alacak kişide akılda kalıcı olmak ziyadesiyle önemlidir.

Farmasi marka ürünlerden elde edilen %30 kâr sizde yeterli mi? Cevap elbette ki ‘Hayır’dır. Daha önce de anlatılanlarda gösterildiği gibi her zaman daha çoğu isteyip daha yüksek basamaklara ulaşmalıyız. Farmasi üyelik sayfasından siz de satış danışmanı olmalısınız. Daha sonra sizin altınıza satış danışmanı ekleme yetkisi tanımlanıyor.

Yani yakınlarınızdan bir veya birkaçı sizin gibi; Ben de Farmasi ürünlerini satmak, satış danışmanı olmak istiyorum. Diye size gelirse siz de onu kendi grubunuzu oluşturup satış danışmanı olarak ekleyebilirsiniz. Farmasi Resmî web sitesinde oturum açmalısınız. Sayfanın sağında bulunan ‘Alt Ekip’ alanından ‘Danışman Ekle’ butonuna basmalısınız. Bu butona basarak satış danışmanı olmak isteyen kişiyi bulup ekleyebilirsiniz. Satış danışmanlığından liderliğe giden ikinci basamağa adım atmış olursunuz.

Altınıza Eklediğiniz Satış Danışmanlarından Komisyon Kazanmak Nasıl Olur?

Altınızda tanımlanmış satış danışmanlarınızdan belli bir komisyon kazanmak için hedef bir satış kotası tutturmanız gereklidir. Bunu ister takım olarak isterseniz şahsi kendi hesabınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Komisyon oranından daha fazla gelir elde etmek için; altınızda tanımlı olan satış danışmanlarının satışları daha yüksek olmalıdır. Onların da satışlarını artırmak için tıpkı sizin uyguladığınız satış tekniklerinizi uygulamalısınız. Alt satış danışmanlarınıza bu yöntemi öğreterek ve bazı kampanyalar düzenleyip birtakım yardımlar vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Satış primi kazanabilmek için en az ayda 140 Puan oranında yeni sipariş girişi olmalıdır.

Sizin ve altınıza bağlı grubunuz için 1 aylık kampanya süresi içinde genel toplamda

Farmasi yaşamına dahil olduğunuzda ya da dahil olmayı mı düşünüyorsunuz? Farmasi kazanç planı 2021 yılı kariyerinde basamaklarda yükselmek için gereken en kıymetli konu diyebiliriz.

Hangi Farmasi derecelerine hangi yollarla ilerleyeceğinizi bu yazıda öğrenebilirsiniz. Bundan ne zaman ve ne kadar para kazanacağınızı, Farmasi Kazanç Planı sistemi ile öğrenmeniz mümkündür.

Öncelikle hiçbir zaman ben yapamam diyerek pes etmeyin. Farmasi Kazanç Planı 2021 yükselme basamaklarını tek tek istikrarlı adımlarla kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Her şeyin mühim noktası başlangıçtır.

Farmasi Kazanç Planı 2021 basamaklarını tek tek detaylarıyla birlikte size aktaracağız.

Farmasi Kazanç Planı 2021 basamakları sırasıyla aşağıda detaylı bir biçimde listelenmiştir.

Başkan> As Başkan> Elmas Direktör> Zümrüt Direktör> Müdür Direktör> Platin Direktör> Direktör> Müdür> Lider> Satış Danışmanı

Farmasi Kazanç Sistemi ve Prim Hesaplama Nasıl Yapılır?

SATIŞ DANIŞMANI

Satış Danışmanı * En az 1.000 TL tutarındaki puan sisteminde satış sağlayabilirseniz %7

LİDER

Liderlik basamağı için 1 aylık kampanya süresi içinde genel toplamda

Lider * En az 4.000 TL tutarındaki puan sisteminde satış sağlayabilirseniz %11

Buradaki hesaptan anladığımız şu ki; kesinlikle seçeceğimiz takım çok çok önemli. Ek olarak düzenli olarak satış işlemi yapan üyeleriniz olmalıdır. Satış hedefini sürekli artıran bir takımda olmalısınız. Daha üst basamaklara daha hızlı bir biçimde tırmanmak demek oluyor. Artık sonraki aşama Liderlik olacaktır.

Lider * En az 6.000 TL tutarındaki puan sisteminde satış sağlayabilirseniz %12

ÜST LİDER

Üst Lider * En az 8.000 TL tutarındaki puan sisteminde satış sağlayabilirseniz %15 kazanırsınız. (25 Katalog Alım Şartı)

YÖNETİCİ

Yönetici* En az 12.000 TL tutarındaki puan sisteminde satış sağlayabilirseniz %18 kazanırsınız. (1 Yeni Aktif Kayıt + 50 Katalog Alım Şartı)

Tabi ki istediğimiz bu basamağa geldiğinizde gerçekten de harika bir satış ekibi olduğunu anlayabiliriz. Ne istediğini bilen hırslı, para kazanmayı seven bir satış ekibiniz var. Bununla beraber rehavete kapılmamak gerekir. Unutmamamız gereken şey basamakları atladığımız gibi bulunduğumuz o basamağı korumak da gerekir.

Yorulmadan sıkılmadan her daim çok azimli bir şekilde ürünleri yakınlarınıza tanıtmalı ve çalışmaya devam etmelisiniz. Bu aşamadan sonra her yeni basamağa yükselmek zor olduğu kadar bol kazançlı olacaktır. Tabi ki harika bir ekip ile; tüm zorluğu birlikte başarıp en üst basamağa kadar yılmadan devam edeceğiz.

MÜDÜR

Müdürlük * En az 20.000 TL tutarındaki puan sisteminde satış sağlayabilirseniz %21 kazanırsınız. Satıştan prim kazanmayı gerçekleştirmiş olursunuz. Farmasi’ de müdür olabilmek için; takımınıza eklediğiniz seviyesi en üst olan üyeler çok önem arz etmektedir. Sizinle arasında 7.000 TL puan satış farkı (Alt Üyenin Kazancı %15 ila %18) olması gerekmektedir. Buna ek olarak 2 tane aktif üye kaydı. 100 tane de Farmasi katalog alma zorunluluğu vardır.

Farmasi sizin bu primlerinize ek olarak;

1. Nesil Üyeden %3

2. Nesil Üyeden %2

3. Nesil Üyeden %1,5

4. Nesil Üyeden %1 Müdür olduğunuz için Müdür Primi almaya hak kazanır.

Buradaki algoritmada anlatılan 1. Nesil sizin direk altınıza eklediğiniz satış danışmanı olan takım üyenizdir. 2. Nesil ise sizin altınızdaki takım üyesinin kendi altına eklediği satış danışmanıdır. Bununla beraber piramidin alt basamakları gibi 4. Nesil’e kadar aşağıya inen bu sistemde sürekli olarak yüksek gelir elde etmenin anahtarını bulmuş oluyorsunuz. Bununla birlikte bundan çıkan sonuç; yalnızca size bağlı üyelerden olmamalı, ayrıca onların da altındaki üyelerin olması lazım. Size ve altınızdaki danışmanlara çok yüksek kazanç sağlayacağı için önem arz etmektedir.

DİREKTÖR

Direktörlük * Siz veya takımınız 1 yılın içinde toplam 5 defa olacak şekilde; art arda ya da belli periyotlarda en az 20.000 TL tutarındaki puan sisteminde satış sağlamasınız. 5. ay dahil olmak üzere Farmasi Direktörlüğü basamağına yükselmiş olursunuz. Buna ek olarak her ay kazanacağınız Farmasi primleriniz sabit kalarak %21 oranında gelir elde edersiniz. Burada dikkat edilmesi gereken başka bir husus var. Doğrudan size bağlı bir altınızdaki satış danışmanınızın örneğin; Farmasi Müdürlük basamağındaki gibi en yüksek puanlı Farmasi satış danışmanınızla fark olmalıdır. Sizin aranızda mutlaka 7.000 TL Puan farkı oluşması gereklidir. Yine 2 tane Farmasi satış danışmanı olmalıdır. Yeni aktif kayıtlı üye ve 100 tane Farmasi katalog alma zorunluğu mevcuttur.

Farmasi sizin bu primlerinize ek olarak;

1. Nesil Üyeden %3

2. Nesil Üyeden %2

3. Nesil Üyeden %1,5

4. Nesil Üyeden %1 Direktör olduğunuz için Direktör Primi almaya hak kazanır.

Farmasi size genel olarak burada takımınızla daha iyi bir iletişim kurabilmeniz için Teknoloji Paketi hediye etmektedir. Cep Telefonu + Tablet Bilgisayar + GSM Telefon Hattı + İnternet Data özelliğini bedava olarak sağlanmaktadır.

ALTIN MÜDÜR DİREKTÖR

Altın Müdür Direktör * siz veya takımınız 1 yılın içinde istediğiniz ay veya aylarda; ister kendi üyeliğinizle ya da takımınızla olacak gibi. 5 defa peş peşe ya da belli aralıklarda; en az 20.000 TL puanlık alışveriş yapanlar %21 prim grubuna girerler.  5. ayda dahil Farmasi Altın Müdür Direktör basamağına ulaşmış ve bu unvanı kazanmış olursunuz.  Ek olarak direkt sizin alt grubunuzda olan en az 2 adet satış danışmanı olmalıdır. %21 kolu bulunmalıdır. Sizin altınızdaki en üst basamaklı satış danışmanı ile; sizin seviyenizdeki basamak arasında yine 7.000 TL (Başlangıç %12’lik) puanlık fark olmalıdır. Yine 2 tane Farmasi satış danışmanı olmalıdır. Yeni aktif kayıtlı üye 140 TL puanlık ve 125 tane Farmasi katalog alma zorunluğu mevcuttur.

Farmasi sizin bu primlerinize ek olarak;

1. Nesil Üyeden %3.50

2. Nesil Üyeden %2.50

3. Nesil Üyeden %1,75

4. Nesil Üyeden %1.25 Farmasi Direktörlük Primi kazanır.

Farmasi size elbette burada takımınızla daha iyi bir iletişim kurabilmeniz için Teknoloji Paketi hediye edilmektedir. Cep Telefonu + Tablet Bilgisayar + GSM Telefon Hattı + İnternet Data özelliğini bedava olarak sağlanmaktadır. Farmasi Direktör basamağındaki haklar olduğu gibi devam etmektedir.

PLATİN MÜDÜR /PLATİN DİREKTÖR

Platin Müdür Direktör * 1 yılın içinde istediğiniz ay veya aylarda olabilir. ister kendi üyeliğinizle ya da takımınızla 5 defa peş peşe ya da belli aralıklarda; En az 20.000 TL puanlık alışveriş yapanlar %21 prim grubuna girerler. 5. ayda dahil Farmasi Platin Müdür Direktör basamağına ulaşmış ve bu unvanı kazanmış olursunuz. Ek olarak direkt sizin alt grubunuzda olan en az 4 adet satış danışmanı olmalıdır. %21 kolu bulunmalıdır. Ayrıca sizin altınızdaki en üst basamaklı satış danışmanı ile; sizin seviyenizdeki basamak arasında yine 7.000 TL (Başlangıç %12’lik) puanlık fark olmalıdır. Farmasi primi alabilmek için o kampanya döneminde 150 tane katalog alımı zorunluluğu vardır.  2 aktif kayıt (140 TL Puan) gerekir.

Platin Direktör basamağında olursanız 10.000 TL puanlık satışında araç (otomobil) kullanma hakkına sahip olur. Koşulları harfiyen sağlayan Platin Direktör basamağını kolladığı 1 yıl yani 12 ay süresince; aracının kullanımını veya 1.000TL vergiler dahil para tutarı hesabına her ay hakkediş yatacaktır. Platin Direktör basamağında olamaz ve konumunu koruyamazsa; o ay vergiler dahil olarak 1.000 TL tutarında kendisine faturalandırma yapılacaktır.

Farmasi sizin bu primlerinize ek olarak;

1. Nesil Üyeden %4

2. Nesil Üyeden %3

3. Nesil Üyeden %2

4. Nesil Üyeden %1 Farmasi Direktörlük Primi kazanır.

Farmasi size dolayısıyla burada takımınızla daha iyi bir iletişim kurabilmeniz için Teknoloji Paketi hediye etmektedir. Cep Telefonu + Tablet Bilgisayar + GSM Telefon Hattı + İnternet Data özelliğini bedava olarak sağlanmaktadır. Ayrıca Farmasi Direktör basamağındaki haklar olduğu gibi devam etmektedir.

Platin Direktör Basamağı Tatil Puanı: 20 puandır.

ZÜMRÜT MÜDÜR / ZÜMRÜT DİREKTÖR

Zümrüt Müdür Direktör * 12 ay içerisinde kişisel ve/veya grubu ile; 5 kez ardı ardına veya aralıklarla minimum 50.000 TL puanlık alışveriş yapmalıdır. %21 prim grubuna girerler. 5. ayda dahil Farmasi Zümrüt Müdür Direktör basamağına ulaşmış ve bu unvanı kazanmış olursunuz. Ek olarak direkt sizin alt grubunuzda olan en az 8 Farmasi Müdür Direktör bulunmalıdır. Çünkü doğrudan sizin altınızdaki en üst basamaklı üye ile; sizin seviyenizdeki basamak arasında 7.000 TL (Başlangıç %12’lik) puanlık fark olmalıdır. Aynı zamanda 2 tane Farmasi satış danışmanı olacak yeni aktif kayıtlı üye olmalıdır. 140 TL puanlık ve 150 tane Farmasi katalog alma zorunluğu mevcuttur. 5.ayda dahil olmak üzere artık Zümrüt Direktör basamağına ulaşmış olacaktır.

Zümrüt Direktör basamağında olursanız 10.000 TL puanlık satışında araç (otomobil) kullanma hakkına sahip olur. Koşulları harfiyen sağlayan Zümrüt Direktör basamağını kolladığı 1 yıl yani 12 ay süresince; aracının kullanımını veya 1.500 TL vergiler dahil para tutarı hesabına her ay hakkediş yatacaktır.

Zira Zümrüt Direktör basamağında olamaz konumunu koruyamazsa; o ay vergiler dahil olarak 1.500 TL tutarında kendisine faturalandırma yapılacaktır.

Farmasi sizin bu primlerinize ek olarak;

1. Nesil Üyeden %4.50

2. Nesil Üyeden %3.50

3. Nesil Üyeden %2.25

4. Nesil Üyeden %0.20 Farmasi Direktörlük Primi kazanır.

Farmasi size burada takımınızla daha iyi bir iletişim kurabilmeniz için Teknoloji Paketi hediye etmektedir. Cep Telefonu + Tablet Bilgisayar + GSM Telefon Hattı + İnternet Data özelliğini bedava olarak sağlanmaktadır.

Zümrüt Direktör Basamağı Tatil Hakkı: 40 puandır.

ELMAS MÜDÜR / ELMAS DİREKTÖR

Elmas Müdür Direktör * siz veya takımınız 1 yılın içinde istediğiniz ay veya aylar içinde; ister kendi üyeliğinizle ya da takımınızla olacak gibi. 5 defa peş peşe ya da belli aralıklarda en az 75.000 TL puanlık alışveriş yapmalıdır. Böylelikle %21 prim grubuna girerler. 5. ayda dahil Farmasi Elmas Direktör basamağına ulaşmış ve bu unvanı kazanmış olursunuz. Ek olarak direkt sizin alt grubunuzda olan en az 12 Farmasi Müdür Direktör bulunmalıdır. Sizin altınızdaki en üst basamaklı üye ile; sizin seviyenizdeki basamak arasında yine 7.000 TL (Başlangıç %12’lik) puanlık fark olmalıdır. Yine 2 tane farmasi satış danışmanı olmalıdır. Yani yeni aktif kayıtlı üye 140 TL puanlık ve 150 tane Farmasi katalog alma zorunluğu mevcuttur.

Elmas Direktör basamağında olursanız 10.000 TL puanlık satışında araç (otomobil) kullanma hakkına sahip olur. Koşulları harfiyen sağlayan Elmas Direktör basamağını kolladığı 1 yıl yani 12 ay süresince; aracının kullanımını veya 2.000 TL vergiler dahil para tutarı hesabına her ay hakkediş yatacaktır.

Elmas Direktör basamağında olamaz konumunu koruyamazsa; o ay vergiler dahil olarak 2.000 TL tutarında kendisine faturalandırma yapılacaktır.

Farmasi sizin bu primlerinize ek olarak;

1. Nesil Üyeden %5

2. Nesil Üyeden %4

3. Nesil Üyeden %2.50

4. Nesil Üyeden %0.40 Farmasi Direktörlük Primi kazanır.

Farmasi size burada takımınızla daha iyi bir iletişim kurabilmeniz için Teknoloji Paketi kazanmaktadır. Cep Telefonu + Tablet Bilgisayar + GSM Telefon Hattı + İnternet Data özelliğini bedava olarak sağlanmaktadır.

Elmas Direktör Basamağı Tatil Hakkı: 60 puandır.

Farmasi Kazanç Planı 2021 için;

Ve 4 Aralık 2020 tarihli Youtube Podcast canlı yayında yeni kazanç sistemini tanıtmıştı. Farmasi girişimcilerine dolayısıyla özel prim sistemi ve her basamaktaki ödüllerde ciddi değişimler ve güncellemeler sağlandı. Sırasıyla bu değişimleri aşağıdaki sıraladık.

Prim Sistemi Değişikliği

Daha öncesinde %3 basamağı vardı. Onun yerine %7 basamağı getirildi ve en alt kazanma tutarı 1000 TL’ye indirildi.

Müdürlük basamağı 20.000 TL tutarında puana çıkarıldı.

Mesela Müdürler için eklenen yan kollardan gelen fark 7.000 TL’ye çıkarıldı.

Farmasi Kazanç Planı 2021 Seviye Ödülleri

Basamağı %15 olup, seviyesini 1 ay boyunca düzenli koruyan girişimci; 400 TL tutarında kazanç elde edecektir.

Basamağı %18 olup, seviyesini 1 ay boyunca düzenli koruyan girişimci 600 TL tutarında kazanç elde edecektir.

Ya da basamağını %11’den  %18’e kadar taşıyan ve bir sonraki ayı düzenli koruyan girişimci; 1.000 TL tutarında kazanç elde edecektir.

Farmasi Direktör basamağına geçiş yapan 6.000 TL tutarında kazanç elde edecektir.

Farmasi Altın Direktör basamağına geçiş yapan 13.000 TL tutarında kazanç elde edecektir.

Farmasi Platin Direktör basamağına geçiş yapan 25.000 TL tutarında kazanç elde edecektir.

Farmasi Zümrüt Direktör basamağına geçiş yapan 50.000 TL tutarında kazanç elde edecektir.

Farmasi Elmas Direktör basamağına geçiş yapan 75.000 TL tutarında kazanç elde edecektir.

Farmasi As Başkan Direktör basamağına geçiş yapan 175.000 TL tutarında kazanç elde edecektir.

Farmasi Başkan Direktör basamağına geçiş yapan 250.000 TL tutarında kazanç elde edecektir.

Farmasi Sultan Direktör basamağına geçiş yapan 700.000 TL tutarında kazanç elde edecektir.

Farmasi Alt basamak farkları için prim puan kazancı arasında eşitlik sağlanacak

1 nesil altınızdaki girişimci ile aranızda; 3 unvan fark olursa o girişimciden %75 oranında prim alabilirsiniz.

1 nesil altınızdaki girişimci ile aranızda; 4 unvan fark olursa o girişimciden %50 oranında prim alabilirsiniz.

1 nesil altınızdaki girişimci ile aranızda; 5 unvan fark olursa o girişimciden %25 oranında prim alabilirsiniz.

Farmasi Kazanç Planı 2021 Sorunların Çözümleri Burada

1 yıl boyunca (12 ay içinde) 5 kere sanal olabilen takım lideri olmalı. Grubu kendi üst sponsoruna bağlanabilecek

Farmasi’de daha önce maksimum 100 tane araba limiti vardı.  Bu limit kaldırılarak sınırsız sayıda dağıtılma kararı alındı.

Daha önce girişimci hesabının askıya alınma süresi 6 aydı. 1 ay daha düşürülerek 5 ay olarak güncellendi.

Takımında Farmasi üyeliği devam eden danışman için üyenin taşınması itiraz zamanı 5 ay olacaktır. (Her takımda ekip üyelerinin çalınmasını engellendi.)

Farmasi Platin Üzeri basamağında olan girişimciler için dahası var. Onlara özel eğitimler ve desteklerini verecektir.

Farmasi Platin üzeri basamağında olan girişimciler için; onlara Microsoft Teams Hakkı (İnternet Üzerinden Uzaktan Sanal Toplantı Düzenleme)

Bitti mi? Tabi ki hayır. Farmasi Platin üzeri basamağında olan girişimciler için; onlara özel konusunda uzman kişilerce Farmasi hakkında eğitimler

Farmasi Zümrüt Üzeri basamağında olan girişimciler için onlara Farmacity ziyaret fırsatı

Farmasi Zümrüt Üzeri basamağında olan girişimciler için; onlara tüm soruları için 24 Saat aktif olan VIP Destek Hattı

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top