skip to Main Content
Bu site farmasi enternasyonal resmi web sitesi değildir. info@farmasili.com
Farmasi Mayıs Kataloğu 2021

Farmasi Mayıs kataloğu 2021 kozmetik sektöründe büyük bir ivme kaydetmiştir. Ayrıca güncelliği ve insan sağlığına zarar vermeyen doğallığıyla Türkiye’de milyonların sevgisini kazandı. Kozmetik sektöründeki inanılmaz rekabeti 71 yıllık deneyimiyle kullanıcılarına ulaşmayı başardı.

Bu güncelliği yine bir mayıs ayı kataloğu ile taçlandırdı. Sektörde özellikle yabancı menşeili büyük kozmetik firmalarını geride bırakan Farmasi; yenilikçi düşüncesiyle insanların hem gönüllerini kazandı. Hem de girişimcilere de çabalarına göre büyük kazanç kapısı açtı.

İnternet üzerinden yapılan satışlarda Farmasi ürünleri büyük bir patlama sağladı. İnternetle birlikte doğru bilgiye ulaşmak hiç olmadığı kadar artık çok kolay. Bilinçli tüketici aslında Farmasi ürünlerinin insan sağlığına zarar vermediğini öğrendi.

Bilim insanı Dr. Cevdet TUNA’nın ve gelen yönetimin de kararıyla dolayısıyla hiçbir koşulda hayvanları denek olarak kullanmadı. Ürün kalitesi ve ekonomik fiyatlarıyla tüm kesinden insanların genel tercihi haline gelmiştir.

Ürün gamında binlerce kalem ürün bulunduran Farmasi, %100 yerli sermayelidir. En uygun fiyatlarla tüm üyelerine hem kaliteli ürünler hem de kazancını girişimcilerle paylaşmaktadır. Tüm üyelerin ve satış danışmanlarının Farmasi Mayıs kataloğu 2021 ile kalbini çok mantıklı bir biçimde kazanmaktadır. Mayıs Kataloğu yeni ürünlerini sizlerde deneyebilir, yakınlarınıza hediye edebilirsiniz. Bu sayede Farmasi ailesinin bir ferdi de siz olabilirsiniz.

Farmasi Mayıs Kataloğu

Farmasi sepetinize eklenen birçok ürünün siparişini verirken indirim ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Bunun için güncel olan Farmasi sosyal medya hesapları veya üye olduğunuz takım liderinizle iletişime geçebilirsiniz. Dahil olduğunuz takımda türlü türlü çekiliş ve promosyonlardan haberdar olabilirsiniz.

Takım olarak indirimli siparişler vererek aynı zamanda hediyeler kazabilirsiniz. Henüz üye olmadıysanız Farmasi üyelik sayfamızdan bilgilerinizi doldurabilirsiniz. Ya da direk farmasi üyelik sayfasından takımımıza üye olabilirsiniz. Bildiğiniz gibi Farmasi’de üye olmak için mutlaka ve zorunlu olarak bir sponsor atanmaktadır.

Farmasi Mayıs kataloğu 2021 ile ihtiyacınız olan tüm bakım ve sağlık ürünlerini birbirinden güzel ve çok ekonomik fiyatlı olarak sipariş verebilirsiniz. Eğer henüz üye değilseniz farmasi üyelik adımından ücretsiz bir şekilde kısa sürede üyeliğinizi sağlayabilirsiniz. Unutmayın! Farmasi üyeliğinde üye olduğunuz takım size aynı zamanda kazanç sağlamanıza olanak sağlayacaktır.

Farmasi Mayıs Kataloğu 2021

Back To Top