skip to Main Content
Bu site farmasi enternasyonal resmi web sitesi değildir. info@farmasili.com

Farmasi Nedir?

Farmasi Nedir

Farmasi nedir Farmasi kozmetik Türk bilim adamı Sayın DR. Cevdet TUNA Bey fendinin %100 yerli ve öz sermayesiyle kurmuştur. Toplamda 125 farklı ülkeye binlerce üretilen ürünlerin ihracatı yapılmaktadır. Kendi ürettiği binlerce ürünün onlarca farklı markasıyla Günbegün büyümeye devam etmektedir. Farmasi nedir sorusunun yanıtı kozmetik, kişisel bakım ürünleri ve temizlik ürünlerinin imalatını ülkemizde yapan Türk aile şirketidir.

Farmasi Üyelik İçin Ne Gerekli?

Farmasi üyelik için gerekli olan öncelikle ve zorunlu olarak bir sponsora ihtiyacınızdır. Size sponsor olmadan Farmasi üyelik yapabilmeniz mümkün değildir. Farmasi‘ nin resmî sitesinden de üye olsanız, elbette Farmasi size otomatik olarak rastgele bir sponsora üye yapmaktadır. Daha detaylı bilgiye üyelik formu sayfasından ulaşabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Şartı Var mı?

Farmasi’ ye üye olmak isteyen kişiler için faturalandırma işlemi de olacağı için sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı kimlik kartı ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Sonuçta iz de eğer bu koşulları sağlıyorsanız Farmasi’ ye üyelik adımını atabilirsiniz. Farmasi nedir Farmasi kozmetik sorusuna yanıtları böyle özetleyebiliriz. Farmasi üzerinden para kazanmaya hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz.

Farmasi’ ye Nasıl Üye Olurum?

Farmasi üyelik sayfamıza giderek başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Başvuru sonrası en kısa süre zarfında irtibata geçilerek Farmasi üyelik işlemleriniz sağlanacaktır

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top