skip to Main Content
Bu site farmasi enternasyonal resmi web sitesi değildir. info@farmasili.com
Farmasi Nisan Kataloğu 2021

Farmasi Nisan Kataloğu 2021

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Farmasi Nisan Kataloğu 2021

Farmasi nisan kataloğu 2021 yayınlandı.

E katalog sayfasından göz gezdirebilirsiniz.

Farmasi bahar mevsiminin ilk ayı olan nisanı düşünerek daha çok yeniliği parfüm çeşitlerinde kullanmıştır. Farmasi kataloğu kapak fotoğrafına baktığımızda yeni eklenen 2 parfümü görüyoruz.

‘Kedi hikayesini yazan kadınlara özel’ manşeti atılan yeni parfümlerin hiç kuşkusuz nisan ayı kataloğundaki en güzide ürünleri olacağı şimdiden belli olmaktadır.

Ayrıca satış danışmanlarını düşünen Farmasi, ürünlerin ilk tanıtımı olması sebebiyle fiyat konusunda inanılmaz cazip kampanya fiyatlarıyla Farmasi sevdalılarını mutlu etmek istemiş.

Farmasi baharın gelişini nisan ayı kataloğunda 7 ila 15. sayfalarındaki ürünlerle büyük indirimler sunmaktadır.

Farmasi Nisan Kataloğu 2021 En Son Eklenenler

Bu ay Farmasi %55 ila %75 oranında nisan kataloğunda büyük bahar indirimi gerçekleştirmiştir. Birbirinden güzel ve uygun fiyatlı Farmasi ürünlerine bu sayfalardan erişebilirsiniz.

Nisan kataloğunda diğer sayfalardan yapacağınız her 3’lü alışverişlerinizde birbirinden güzel size özel indirimlerden birini kazanabilirsiniz.

Henüz üye değilseniz farmasi üyelik sayfasından üye olabilirsiniz. Eğer 3’lü olan parfümlerden bir tanesini seçerseniz, diğer ürün gruplarından olan deodorant, ruj ve ojelerde mükemmel fiyatlara sipariş verebileceksiniz.

Nisan ayı kataloğu herkesin sipariş sepetine bahar getirdi.

Farmasi İndirimler Sepette

Her zaman olduğu gibi Farmasi üyelerine katalog yayında olduğu müddetçe birbirinden harika olan parfümlerinin bir bölümünü yarı yarıya indirdi.

Kimi parfümlerde ise daha da büyük bahar indirimi ile sipariş verebileceksiniz.

Niçin insanlar Farmasi ürünlerini bu kadar çok tercih etmektedir? Çünkü yıllardır her ay olduğu gibi nisan ayında da yeni ürünleriyle Farmasi müşterilerine uygun fiyatlar sundu. Türkiye’de 1. Avrupa’da ise 32. Doğrudan satışta en büyük ilerleme kaydeden kuruluşu Farmasi’dir. Herkesin aklında aynı soru dolaşıyor.

Cevabı elbette ki çok basit. Farmasi ürünleri tamamıyla doğal bileşenlerle üretilmiştir. İnsan sağlığı için zarar teşkil etmemektedir. Hiçbir koşulda içeriğinde sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal bulunmamaktadır. Bu yüzden milyonlarca insan hem Türkiye’de hem de 125 farklı ülkede Farmasi ürünlerini kullanmaktadır. Her geçen dönemde ürün gamına yenilerini dahil etmiştir. Demek ki güncel olan ve benzersiz bir şekilde kalitesini Ar-Ge yatırımlarını en üst safhalara taşımaktadır.

Farmasi 23 Nisan’a Özel Kampanyalar

Farmasi geçmiş aylarda olduğu gibi nisan ayında da özel kampanyaları ve indirimli fiyatlarını satış danışmanlarına sunmaktadır. Bildiğiniz üzere ulusal egemenliğimizin sembolü olan 23 Nisan için de özel kampanyalarda bulunulmuştur.

Bir önceki mart ayına göre bu ayda internet sitesi üzerinden verilen siparişlere bakılırsa satışlar günbegün artmaktadır. Bu ne demek oluyor? Farmasi markası her an her gün daha çok insan tarafından tercih edilmektedir. Ülkemizde pek çok kadının tercih ettiği ve en çok beğenilen ‘Farmasi Reina Midnight Edp’ parfümü ilk sırayı almış durumdadır.

Bu sene de Farmasi nisan ayı kataloğu hemen yayına girdi. İsterseniz geçen senenin kataloğuna bakarak bir karşılaştırma yapabilirsiniz.

Farmasi’ye Ücretsiz olarak üye olun, kapınıza kadar katalog bedava gelsin ve %40 indirimli siparişleriniz olsun.

Sipariş zorunluluğu bulunmadığı gibi isterseniz dilediğiniz an da siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Sonuç olarak ne zaman sipariş verirseniz verin daima indirimli olarak ürünleri alırsınız.

Farmasi üyelik formunu doldurun en kısa sürede sizi arayalım.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top