Farmasi

Farmasi Siyah Maske

Farmasi Siyah Maske

Bu senenin en moda cilt bakım ürünlerinden birisi de şüphesiz ki siyah maske olmuştur. Bu yazımda Farmasi Siyah Maske deneyimimi anlatacağım.

Bu maskenin asıl içeriği aktif kömürdür. Aktif kömür, ciltteki fazla yağı emer ve gözeneklerdeki kirleri ve toksinleri temizler. Sadece temizlik yapmaz, ayrıca kirlenme oluşumunun da zamanla azalmasını sağlar. Gözeneklerin sıkı görünmesine yardımcı olan bir maskedir. İçeriğindeki B3 vitamini ile de cildin parlak ve ışıltılı olmasını sağlamaktadır.

Kullanım Önerim: Farmasi siyah maskeyi problemli veya bakım yapmak istediğiniz bölgeye ne çok az ne çok fazla olarak sürün ve yayın. Fazla da zorlamadan iyice yedirmeye çalışın. Etkili sonuçlar için mimik yapmadan ortalama 30 dakika kadar bekletin. Siyah maskenin iyice kuruduğundan emin olduktan sonra maskenin bitiş yerlerinden açarak soymaya başlayın. Gözenekteki pislikler ve toksinler maskeye yapışarak çıkacaktır.

Haftada 2 ya da 3 kez kullanım uygun görünmektedir. Duştan sonra gözenekler sıcağın etkisi ile daha fazla açılacağı için duş sonrası kullanımı öneririm.

Bu eğlenceli ve sağlıklı maskeyi herkese öneririm. Cilt bakımınızı yaparken çok eğleneceğiniz bu ürünü herkese tavsiye ederim.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ