skip to Main Content
Bu site farmasi enternasyonal resmi web sitesi değildir. info@farmasili.com

Farmasi Üyelik Avantajları


Farmasi Üyelik Avantajları

Farmasi üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra, tarafınıza kullanıcı numarası ve şifre gönderilecektir. Bu gönderilecek bilgilerle Farmasi enternasyonal sitesine giriş sağlayabilirsiniz. Örneğin; sizin ve diğer takım arkadaşlarınızın ihtiyacı olan ürünleri buradan vereceksiniz. Katalog fiyatının %30 ila %40 oranında daha uygun fiyata satın alabileceksiniz.

1-            Farmasi üyelik için en önemli avantajı %40 oranında indirimli olarak internet sitesi üzerinden çevrimiçi olarak istediğiniz ürünleri sipariş edebilirsiniz.

2-            Ürünleri ister kredi kartınız ile isterseniz kargoya kapıda nakit ödeme ile gerçekleştirebilirsiniz.

3-            Hiçbir zaman Farmasi sisteminde borçlu olmazsınız. Borçlanma sistemi hiçbir zaman yoktur.

4-            Farmasi Üyelik Avantajları bir tanesi de sipariş verme zorunluluğunuz bulunmaz.

5-            Altınıza satış danışmanı ekleyerek aylık kampanyalar vardır. Verilen siparişlere göre Farmasi size maaş gibi banka hesabınıza her ayın belli bir günü otomatik ödeme yapar.

6-            Var olan her türlü meslek erbabının, ev hanımlarının, öğrencilerin yapabileceği bir iştir. Bu kolay satış için Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak yeterlidir.

7-            Ülkemizde en yüksek maaş gelirine sahip mesleklerini bile geride bırakabilirsiniz. Bu şekilde kendi satış takımınızı kurarsanız yüksek gelir elde edebilirsiniz.

8-            Farmasi 2021 yılının ilk ayından itibaren satış danışmanlarına getirdiği büyük bir yenilik var. Ruhsatı sizin adınıza kayıtlı olacak, vergilerine kadar ödenmiş sıfır son model otomobil fırsatı sunmaktadır.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top