0 (546) 958 8321

Sosyal Medyada Biz}

Yeni Üye Ekleme


Farmasi’de kayıt olduğunuz andan itibaren anında takımınızı kurmaya başlayabilirsiniz. Bunun için iki yol vardır. Birincisi kendi panelinizden kayıt, ikincisi ise sponsor link yollayarak kayıt. Bu yazımızda bu iki işlemin ayrıntılarını anlatacağız.

Panelden Yeni Üye Ekleme

Farmasi resmi sitesi www.farmasiint.com dan kullanıcı adımız ve şifremizle girişimizi yapıyoruz.

Giriş yaptıktan sonra açılan panelin sağ kısmında bulunan “Alt Ekip” bölümünden “Danışman Ekle”‘yi tıklıyoruz.

“Danışman Ekle” bölümü açılınca yeni kaydedeceğimiz üyenin bilgilerini gireceğimiz form açılıyor. Burada dikkat etmemiz gereken bazı noktalar var. Mesela cep telefonu numarasını eklerken başında sıfır (0) olmadan yazmalıyız. Ayrıca sabit telefon kısmına, kişinin sabit telefonu yoksa aynı cep numarasını kopyalayabilirsiniz. Üye eklerken sadece kendinize değil, diğer alt danışmanlarınıza da üye ekleyebilirsiniz. Bunun içinde formun en başında bulunan “Sponsor” bölümünden seçim yapmalısınız. Eğer alt danışmanınıza üye eklemeyecekseniz kendi isminizi seçmelisiniz.

Her şey bittikten sonra son bir kontol yapmayı unutmayın. Formda hata olmadığını düşündüğünüz zaman aşağıdaki kayıt formuna basarak danışmanınızı ekleyebilirsiniz.

Sponsor Link İle Üye Kaydetme

Eğer üyeniz TC kimlik numarasını paylaşmak istemiyor ama kayıt olmak istiyorsa bu yöntem en güvenli yöntemdir. Bu yöntem ile üye olacak kişi ve Farmasi arasında formu doldurarak üçüncü bir kişi görmeden Farmasi satış danışmanı olabilir. Bunun için yine panelimizin sağ tarafında bulunan “Kişisel Bilgilerim” bölümünü buluyoruz. Burada “Sponsor Link”‘e tıklıyoruz.

Sponsor link’e tıkladığımız zaman sayfanın önüne ek bir pencere açılıyor. Bu açılan pencerede sadece bize özel bir adres vardır. Kopyala butonuna basarak bunu kopyalıyoruz ve üye olmak isteyen kişiye gönderiyoruz.

Link açıldığı zaman aşağıdaki görüntü ortaya çıkacak. Kayıt olan kişi “Üye Olmak İstiyorum” butonuna tıkladığı anda kayıt formu açılacaktır.

Açılan form aşağıdaki gibidir. Ayrıca sizde kayıt ol dedikten sonra açılan sayfanın linkini kopyalayarak direk kayıt olmak isteyen kişiye yollayabilirsiniz. Böylelikle üye olacak kişiye iki işlem yerine direk kayıt formu sayfasını yollamış olursunuz.

Kayıt işlemleri bu kadardır. Farmasili ekibi olarak herkese bol kazançlar diliyoruz.


1.416 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN