skip to Main Content
Bu site farmasi enternasyonal resmi web sitesi değildir. info@farmasili.com

Hakkımızda

Farmasi Nedir?

Farmasi, Türk bilim adamı Sayın DR. Cevdet TUNA Bey fendinin %100 yerli ve öz sermayesiyle kurulmuş olan, toplamda 125 farklı ülkeye üretilen tüm ürünlerin ihracatını yapan ve günbegün büyümeye devam eden farklı markalarda kozmetik, kişisel bakım ürünleri ayrıca temizlik ürünlerinin imalatını yapan Türk aile şirketidir.

Farmasi Üyelik İçin Ne Gerekli?

Farmasi’ de üye olabilmek için öncelikli ve zorunlu olarak bir sponsora ihtiyacınız vardır. Size sponsor olmadan Farmasi üyelik yapabilmeniz mümkün değildir. Farmasi’ nin resmî sitesinden de üye olsanız, Farmasi size otomatik olarak rastgele bir sponsora üye yapmaktadır. Daha detaylı bilgiye farmasili.com/farmasi-uyelik-formu sayfasından ulaşabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Şartı Var mı?

Farmasi’ ye üye olmak isteyen kişiler için faturalandırma işlemi de olacağı için sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı kimlik kartı ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Siz de eğer bu koşulları sağlıyorsanız Farmasi’ ye üyelik adımını atabilir ve Farmasi üzerinden para kazanmaya hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz.

Farmasi’ ye Nasıl Üye Olurum?

Farmasi’ ye üye olabilmek için farmasili.com/farmasi-uyelik-formu sayfamıza giderek başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Başvuru sonrası en kısa süre zarfında irtibata geçilerek Farmasi üyelik işlemleriniz sağlanacaktır.

Kayıt Formu

Hakkımızda

Back To Top