0 (546) 958 8321

Sosyal Medyada Biz}

Hyacure 35+ Serisi


HYACURE 35+ serisi

Hyaluronik Asit ile Zamanın Etkisini Yok Edin!

Farmasi’nin yüksek performanslı cilt bakım grubu, HYACURE 35+ cildin bağ dokusunun temek yapıtaşlarından biri olan Hyaluronik asit içerir.

Kendi ağırlığının 1000 katı kadar su tutma kapasitesi olan Hyaluronik Asit yaşlanmaya bağlı olarak cilt yapısında azalmaya başlar. Hyacure 35+ bu maddenin cilde dışarıdan desteklenmesini sağlar

Bu sayede Hyaluronik Asit,

  • Yoğun nem sağlayıp yaşlanma sürecini yavaşlatmaya,
  • Cildin elastik ve dolgun görünmesini sağlayıp genç görünümü desteklemeye,
  • Kolajen üretimini destekleyerek cildin formunu korumaya ve sıkılaştırmaya yardımcı olur.

Kimler Kullanmalı ?

Cildinin sıkılaşmasını ve toparlanmasını isteyen 35 yaş üstü her kadın kullanabilir.

Ne Yapılır ?

İçeriğindeki aktifler, hücre yenilenmesine ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Hyaluronik Asit sayesinde yoğun nem sağlar.

Hyaluronik Asit Nedir ?

Hyaluronik Asit (HA) denen madde, kıkırdak oluşumunda elastin ve kolajen sağlayan bir glycosaminoglycan (GAG)’dır, vücudun bağ dokusunda bulunan yapıtaşlarından biridir. Cilt yaşlandıkça vücuttaki hyalüronik asidin yıkılması da hızlanır. En önemli işlevlerinden birisi de kolajen ve elastin doku içerisindeki suyun tutulma derecesini artırmak ve dolayısıyla su dengesini sağlamış daha diri ve canlı bir cilt yapısına kavuşmasını sağlamaktır.

hyacure age active gündüz kremiNeden Age Active Gündüz Kremi ?

Cildimiz gün içerisinde rüzgar, güneş ve kirli dış erkenlere maruz kalır. Hyacure Gündüz Kremleri SPF 15 güneş koruma faktörü ile cildi güneşin zararlı etkilerine karşı korumaya destek olur. Yoğun nemlendirme etkisi ile cildin kuru kalmasını önlemeye ve sağlıklı bir görünüm kazandırmaya ve içeriğindeki Koenzim Q10 dış etkenlere karşı cildi korumaya yardımcı olur.

Kullanımı : Her sabah, temizlenmiş yüzünüze ve boyun bölgenize göz kapaklarınıza gelmemesine dikkat ederek yukarı ve dışa dığru hareketlerle nazikçe uygulayın.


hyacure age active gece kremiNeden Age Active Gece Kremi ?

Gün boyunca yıpranmış cilt, akşam 23.00 – 04.00 sattleri arasında yenilenme sürecine girer. Bu süre içerisinde metabolizma daha fazla çalışır ve kan dolaşımı yoğunlaşır. Cildin yenilenme sürecine girdiği bu saatlerde uygulanacak olan Hyacure Gece Kremleri Hyaluronik asitin yanı sıra Koenzim Q10 ile de cildin onarılma sürecini destekler ve yaşlanma etkilerini azaltmaya yardımcı olur. Hyacure Age Magic Gece Kremi içeriğindeki bu iki aktif ile çok daha etkin bir gece bakımı sağlar.

Kullanımı : Her akşam, temizlenmiş yüzünüze ve boyun bölgenize, göz kapaklarınıza gelmemesine dikkat ederek yukarı ve dışa doğru hareketlerle nazikçe uygulayın.


hyacure age active bb kremBB Plus Age Defance Krem

BB Plus, cilt için muhteşem bir antioksidandır. Gözenekleri tıkanmadan ve maske etkisi göstermeden cilt kusurlarını kapatır. İçerisindeki Macadamia özü ve İpek Proteini ile cildi gün boyu nemlendirir. Yulaf özlü cildi besleyerek onarmaya yardımcı olur ve pürüzsüz bir görünüm sağlar.

 

 

 

 

hyacure age active göz kremi

Neden Hyacure Age Magic Göz Kremi ?

Hyacure Age Magic Göz Kremi; cilt elastikiyetini geri kazandırmaya ve kırışıklık görünümünün düzelmesine yardımcı olur. Her sabah ve akşam göz çevresine ve kaz ayaklarına parmak uçlarınızı kullanarak yumuşak bir masaj uygulayın.

 

 

 

 

hyacure age active bb plus göz kremiNeden BB Plus Göz Kremi ?

Yaşlanma belirtilerine karşı savaşır. Koyu halka ve şişlik görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Göz çevresinde aydınlanma sağlar ve nemlendirir.

 


1.738 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN