0 (546) 958 8321

Sosyal Medyada Biz}

Mr. Wipes Temizlik Grubu


Mr.Wipes Temilik Ürünleri

Kimyasal madde bazlı deterjanlar biyolojik olaylara karşı dirençlidirler. Atık sulardan bu deterjanları ayrıştırmak imkansızdır. Doğaya karşı deterjanlar deniz canlıları ve ekolojik hayat için ciddi problemler yaratır. Bu problemler ancak “Doğada parçalanabilen deterjanlar” ile çözülebilir.

Petrol bazlı deterjanlar yerine doğada çözülebilen deterjanlar kullanarak doğal kaynaklarımızı koruyabiliriz. Sağlığımız ve doğanın korunması evimizin temizliği kadar önemlidir. Bu yüzden temizliğin doğalını seçerek daha sağlıklı bir başlangıç yapabiliriz.

Mr. Wipes Ürünlerinin Raftaki Diğer Temizleyicilerden Farkı Ne?

Mr.Wipes Temizlik Ürünleri;

 • Doğaya ve insana saygılı temizlik sunar,
 • Fosfat ve Formaldehit içermez,
 • Kostik içermez,
 • Konsantre özelliği ile uzun süre kullanım imkanı sağlar,
 • İçeriğinde doğal yağlar bulunur,
 • Uygulama yapılan yüzeye zarar vermeden temizler ve parlatır,
 • Kalıntı bırakmaz,
 • Su bazlı formülleri sayesinde düşük dereceli sularda bile kolayca çözünür ve durulanır.
 • Mikrofiber bezlerin temizlik etkinliği Ege Üniversitesi Fen Fakültesi laboratuar tarafından belgelenmiştir.

Mr. Wipes  Çamaşır Leke Çıkarıcı

Farmasi Mr. Wipes Leke ÇıkarıcıMr. Wipes Leke Çıkarıcı renkli ve beyaz çamaşırlarda, en zor ve inatçı lekelerin üstesinden gelmek için özel olarak geliştirilmiştir. Çamur, çimen, kozmetik, yağ, meyve suyu, çay ve kahve gibi her türlü lekeyi kolayca yok etmenizi sağlar. Yaka ve manşet kirlerinde de etkilidir. Özel formülü ile çamaşırlarınızın renklerine zarar vermez, dokularını yıpratmaz. Makinede ve elde kullanım için uygundur.

Kullanım Talimatı : Lekeli bölgeyi su ile ıslattıktan sonra yeterli miktarda leke çıkarıcıyı sorunlu bölgeye uygulayıp, 2 ile 3 dakika arası bir süre bekletin. Makinenizde ya da elde uygun şekilde yıkayın. Çok eski lekelerde birden fazla uygulama gerektirebilir. Renklilerde bekletme süresi 2-3 dakikayı aşmamalıdır. En iyi sonuç için lekeye erken uygulanmalıdır.

Mr. Wipes Konsantre Yumuşatıcılar

Mr. Wipes Konsantre YumuşatıcılarFosfat ve Formaldehit içermeyen, doğaya duyarlı formülleri ile çamaşırlarınızın dokularına nüfus ederek yumuşacık olmalarını ve kolay ütülenmelerini sağlar. Özel formülü sayesinde çamaşırlarınızın rengini korurken, yıpranmasını önleyerek ömrünü uzatır. Günler boyu süren ferah, kalıcı ve özel parfümü sayesinde

Parfümü sayesinde çamaşırlarınızı yeni yıkanmış gibi hissedersiniz. Çamaşırlarınızın üzerinde durulanmadan kalan deterjan kalıntılarını naturalize eder ve su ile uzaklaştırır.


Beyazlar İçin Sıvı Çamaşır Deterjanı

Farmasi Mr. Wipes Sıvı Çamaşır Deterjanı BeyazlarOtomatik çamaşır makinelerinde kullanabileceği gibi elde yıkama için de kullanılabilir. Hassas çamaşırlar için uygundur.

Kullanma Talimatı: Otomatik makinede az kirli çamaşırlar için 100 ml, çok kirli çamaşırlar için 150 ml. Elde yıkamada ise 5 litre suda 100 ml (1 çay bardağı) Mr. Wipes Çamaşır Makinesi Sıvı Deterjanı (Beyazlar için) kullanınız.

Mr. Wipes Siyahlar için Sıvı Çamaşır Deterjanı

Farmasi Mr. Wipes Siyahlar İçin Sıvı Çamaşır DeterjanıÖzel formülü siyah ve koyu renkli çamaşırlarınızın renklerini ve parlaklıklarını korurken, çamaşırınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Güçlü leke çıkarma özelliği sayesinde tek yıkamada bile etkilidir. Su bazlı formülü sayesinde düşük dereceli sularda bile kolayca çözünür, kolayca durulanır. Formülündeki doğal aktifler ve enzim sayesinde giysinize doğal bir yumuşaklık sağlar ve yıpratmaz.

Kullanma Talimatı: Otomatik makinede az kirli çamaşırlar için 100 ml, çok kirli çamaşırlar için de 150 ml. Elde yıkamalarda 5 litre suda 100 ml (1 çay bardağı) Mr. Wipes Siyahlar için Sıvı Çamaşır Deterjanı kullanınız.


Mr. Wipes  Renkliler için Sıvı Çamaşır Deterjanı

Farmasi Mr. Wipes Renkliler İçin Sıvı Çamaşır DeterjanıÖzel formülü çamaşırlarınızın renklerini ve parlaklıklarını korurken, çamaşırlarınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Güçlü leke çıkarma özelliği sayesinde tek yıkamada bile etkilidir. Su bazlı formülleri sayesinde düşük dereceli sularda bile kolayca çözünür. Formülündeki doğal aktifler ve enzim sayesinde giysilerinize doğal bir yumuşaklık sağlar ve yıpratmaz.

Kullanım Talimatı: Otomatik makinede az kirli çamaşırlar için 75 ml çok kirli çamaşırlar için 150 ml. Elde yıkamada ise 5 litre suda 100 ml Mr. Wipes  Renkliler İçin Sıvı Çamaşır Deterjanı kullanabilirsiniz.

Yepyeni Kokularıyla Doğaya Duyarlı Temizlik!

Mr. Wipes Yüzey Temizleyiciler

 • Farmasi Mr. Wipes Yüzey TemizleyiciFosfat içermeyen
 • Formaldehit İçermeyen
 • Doğaya duyarlı

Evinizdeki tüm yüzeylerde (fayans, mermer, marley, karo, granit vb) kullanılabilir. Uzun süren hoş kokusu ile temizlik etkisi evinizi sarsın.

Kullanım Talimatı: 5 litre suya 50 ml ürün ilave ederek kullanınız. Fayans, mermer, marley, karo, granit vb. yüzeylerde kullanabileceğiniz doğa dostu bir üründür. Özel parfümü sayesinde temizlenen yüzeylerde uzun süre kalıcı, ferah bir etki yaratır. Cilde zarar vermez.

 

Mr. Wipes Çok Amaçlı Temizleyiciler

 • Farmasi Mr. Wipes Çok Amaçlı TemizleyiciSülfat içermeyen
 • Klorlu ağartıcı içermeyen

Koltuklarda, halılarda, mutfakta, mermer ve fayansta, banyoda, küvette, lavaboda, davlumbazda, alüminyum, plastik ve çelik yüzeylerde, elde bulaşık ve elde çamaşırda etkili bir üründür. Hoş kokusu sayesinde ferahlık sağlar.

Kullanım Talimatı: 5 litre suya 50 ml ürün ilave ederek kullanınız.


Mr. Wipes  Pas & Kireç Sökücü

Farmasi Mr. Wipes Pas Ve Kireç SökücüBirikmiş kireç,pas ve tortuları giderir.

Kullanım Talimatı: Yoğun kireç bağlamış kaplarda (çelik, teflon, emaye, şişe, bardak, sürahi vb.) ürünün bir kısmı direkt dökülür. Az yoğun kireç birikimlerinde litre suya 50-100 gr verilir. Cızırdama sesi kesilince bol su ile durulanır. Bulaşık makinesinde ise su 50-60 dereceye kadar ısıtılır. 100-150 gr kadar ürün eklenir. 20-30 dakika çalıştırılır ve durulanır. Lavabo, fayans ve küvetteki inatçı sarı zor lekeleri, badana lekeleri üzerinde litreye 100 gr eklenerek uygulanabilir. 1-2 dakika bekledikten sonra nemli bir bez veya silinir.


Mr. Wipes Yağ & Kir Sökücü

Farmasi Mr. Wipes Yağ ve Kir SökücüUzmanlık Alanları: Mutfak tezgahı ve dolapları, paslanmaz çelik, fayans, seramik yüzeyler, aspiratör, ocak, fırın kenarları ve kapakları, ızgara, fritöz, kurumuş yağ ve yemek kalıntıları, dibi tutmuş tencereler.

*Çamaşır yıkarken yaka ve kollara sıkarak mükemmel sonuç alabilirsiniz.


Mr. Wipes  Bulaşık Makinesi Jel Deterjanı

Farmasi Mr. Wipes Bulaşık Makinesi Jel DeterjanMr. Wipes  Bulaşık Makinesi Jel için Deterjan jel yapıdaki formülüyle hızlı çözünür. Kurumuş yağ ve yemek kalıntılarına işleyen güçlü formülü, bulaşıklarınızda düşük sıcaklıklarda dahi mükemmel temizlik sunar. Kısa programlarda da harika parlaklık veren jel deterjan sert asit ve alkaliler içermeyen jel yapıdaki özel formülüyle bulaşıklarda kalıntı bırakmaz. Cam pişirme kapları, çatal-bıçaklar ve hatta kristal ve porselenlerde güvenle kullanılabilir.

Kullanım Talimatı: Jel deterjan her yıkamada doğrudan bulaşık makinenizin deterjan gözüne 25 g koyunuz. Bulaşıklarınız çok kirli ise kullanacağınız miktarı artırınız.


Mr. Wipes Elde Yıkama Bulaşık Sıvısı

Farmasi Mr. Wipes Elde Bulaşık Yıkama SıvısıMr. Wipes Elde Yıkama Bulaşık Sıvısının yenilenen konsantre formülü hem sıcak suda olduğu kadar soğuk suda da etkilidir. Güçlü formülü, bulaşıklardaki zorlu kalıntılara hızlıca nüfus ederek kiri ve yağı çözmeye yardımcıdır. Özel geliştirilmiş formülü sayesinde cildinizle ve çevreyle dosttur.

Fosfat, boya, klorlu ağartıcılar, sert asit ve alkaliler içermez. Elleri bulaşığın zorlu koşullarından korumak amacıyla içeriği Mısır, Hindistan Cevizi, Palmiye Yağı ve Gliserin ile zenginleştirilmiştir. Kolay durulanır ve kalıntı bırakmaz. Narenciye kokusuyla doğal bir ferahlık verir.  Mutfak bezleri, süngerleri ve lavabo giderlerindeki kötü kokuların giderilmesine yardımcı olur.

Kullanım Talimatı: 3 litre suya 5 ml (1 tatlı kaşığı) ürün ilave edilir. Yıkayacağınız bulaşık miktarına göre suyun içine veya bulaşık süngerine sıkınız.


Mr. Wipes  Ultra WC Temizleyici

Farmasi Mr. Wipes Ultra Wc TemizleyiciMr. Wipes  Ultra WC Temizleyicisi yeni konsantre formülü ile tuvaletin iç yüzey ve kıvrımlarında oluşan kireç, kir birikimlerini ve pas lekelerini çözer, temizler.

Fosfat ve klor içermeyen özel bileşimi biyolojik olarak doğada parçalan aktifler içerir. Özel açılı başlığı sayesinde tuvaletin en iç kısımlarına kadar ulaşır. Kolayca durulanır. Kalıntı ve kir kalmaz. Sinmiş kötü kokuları yok eder. Yüzeyde gün boyu koruyucu bir tabaka oluşturur. Yüzeyleri çizmeden temizler.

Kullanım Talimatı: Temizlenecek olan tuvalet yüzeyine ve kenar kıvrım içlerine sıkılarak uygulanır. Birkaç dakika beklenir. Banyo küveti, lavabo ve kromajlı yüzeye sıçratmayın.

Farmasi Mr. Wipes Konsantre Ahşap Parke TemizleyiciMr. Wipes Ahşap, Parke ve Laminant Temizleyici

Her cins parke ve ahşap yüzeyde (kapılar, pencereler, mutfak dolabı vb.) kullanılır. Ahşaplarınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olur.

Antistatik özelliği ile tozlanmayı geciktirir.

Kullanım Talimatı: 5 litre suya 50 ml ürün ilave ederek kullanınız.

Mr. Wipes Yüzey Temizleyici Mendilleri

Farmasi Mr. Wipes Yüzey Temizleyici MendilleriTüm  yüzeyde tek seferde güvenli ve etkili bir temizlik sağlar. Toz, parmak izi ve lekeleri kolayca temizler.

Kullanımı: Paketten mendili ve yüzeyi temizleyin. Durulamaya gerek yoktur. Mendillerin kurumasını engellemek için paketi kapatmayı ihmal etmeyiniz.

 • Hızlı Temizlik
 • Esnemeye ve yırtılmaya karşı dayanıklı
 • İç ve dış mekanlar için uygundur.
 • Tuvalet
 • Bilgisayar,
 • Buzdolabı,
 • Çocuk arabası,
 • Lavabo,
 • Masa ve sandalyeler

Mikrofiber İspanyol MobMr. Wipes Mikrofiber İspanyol Mob

Her türlü zemin temizliğinde su lekesi bırakmadan kolayca temizlik sağlar. Kirlendiğinde su ile kolayca temizlenir. Ürün yalnızca paspas olarak satışta olup sap kısmını marketlerden kolayca temin edebilirsiniz.

Geliştirilmiş yeni dokusuyla daha fazla sıvı emilimi sağlamaya yardımcı olur.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN