0 (546) 958 8321

Sosyal Medyada Biz}

Phytokeratine Saç Bakım Serisi


Farmasi Phytokeratine Saç Bakım Serisi

İçerdiği Phytokeratine sayesinde saçı besler ve güçlendirir. Saça hacim ve parlaklık kazandırır. Yıpranmış ve işlem görmüş saça canlılık verir.

Keratin Nedir?

Keratin vücudumuzda doğal olarak bulunan, çoklu peptit bağlarından oluşan, çekmeye, kopmaya ve enzime karşı son derece dayanıklı bir yapı proteinidir. Saçın dış yapısını oluşturan keratin saçı dış etkilere karşı korur ve nemin saç tellerinde tutulmasına olanak sağlayarak saçın nem dengesini sağlar. Bu önemli proteinin herhangi bir sebeple yapı bozunumuna uğraması ya da azalması sonucu, yıpranmış ve kuru saçlara sahip olursunuz.

Phytokeratin Nedir?

Phytokeratin; buğray, mısır ve soyadan elde edilen, aynı zamandasaç telinin en dış katmanı olan kutikülün ana yapı maddesi olan saça güç ve parlaklık veren keratin proteinin bir türevidir. Bu bitkilerden elde edilen amino asitler hayvansal keratindeki dizilişlerle aynı şekle sokulur. Bu nedenle phytokeratin bitkisel keratin olarak da adlandırılır. Keratin saç için sağladığı etkilere sahiptir; saçı nemlendirir, besler ve güçlendirir. Hacim ve parlaklık verir.


Birinci Adım

Kuru & Yıpranmış Saçlar için Keratinli Onarıcı Şampuan

Kuru & Yıpranmış Saçlar için Keratinli Onarıcı ŞampuanPhytokeratine ile zenginleştirilmiş içeriği, yıpranmış ve hasar görmüş saçların onarılmasına yardımcı olur. Saçlarınızı derinlemesine besleyerek kırılmalara ve dış etkilere karşı korur.

Kullanım Önerisi: Islak saç ve saç derisine uygulayın. Bol su ile durulayın. 3-5 dakika bekleyin, ardından nazikçe durulayın.


İkinci Adım

Keratinli Saç Bakım Kremi

Keratinli Saç Bakım Kremi

Phytokeratin mucizesi içeren Keratinli Saç Bakım Kremi; yıpranmış saçlarınızın yeniden canlanmasına olanak tanır. Saçınızı zengin içeriğiyle besler ve doğal bir ışıltı sağlar.

Kullanım Önerisi: Şampuanlamadan sonra ıslak saça uygulayın. 3-5 dakika bekleyin, ardından nazikçe durulayın.


Üçüncü Adım

Kuru & Yıpranmış Saçlar için Keratinli Onarıcı Sprey

Kuru & Yıpranmış Saçlar için Keratinli Onarıcı SpreyBitkisel keratin ile zenginleştirilmiş onarıcı bakım spreyi saç uçlarından başlayan onarıcı etkisiyle yıpranmış ve hasar görmüş saç tellerine sağlığının geri kazandırılmasına yardımcı olur.

Kullanım Önerisi: Yıkanmış ve nemli saç uçlarına spreyi uygulayın. Durulamayın.


2.075 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN