skip to Main Content
Bu site farmasi enternasyonal resmi web sitesi değildir. info@farmasili.com

Prim Sistemi

Farmasi üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra, tarafınıza gönderilecek kullanıcı numarası ve şifresiyle Farmasi enternasyonal sitesine girerek sizin ve diğer takım arkadaşlarınızın ihtiyacı olan ürünleri katalog fiyatının %30 ila %40 oranında daha uygun fiyata satın alabileceksiniz.

1-           Farmasi’ye üye olmanın en önemli avantajı %40 oranında indirimli olarak internet sitesi üzerinden çevrimiçi olarak istediğiniz ürünleri sipariş edebilirsiniz.

2-           Ürünleri ister kredi kartınız ile isterseniz kargoya kapıda nakit ödeme ile gerçekleştirebilirsiniz.

3-           Hiçbir zaman Farmasi sisteminde borçlu olmazsınız. Borçlanma sistemi hiçbir zaman yoktur.

4-           Sipariş verme zorunluluğunuz bulunmaz.

5-           Altınıza satış danışmanı ekleyerek aylık verilen siparişlere göre Farmasi size maaş gibi banka hesabınıza her ayın belli bir günü otomatik ödeme yapar.

6-           Var olan her türlü meslek erbabının, ev hanımlarının, öğrencilerin yapabileceği bu kolay satış için Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak yeterlidir.

7-           Ülkemizde en yüksek maaş gelirine sahip meslekleri bile geride bırakacak şekilde kendi satış takımınızı kurarsanız yüksek gelir elde edebilirsiniz.

8-           Farmasi 2021 yılının ilk ayından itibaren satış danışmanlarına getirdiği büyük bir yenilik var. Ruhsatı sizin adınıza kayıtlı olacak, vergilerine kadar ödenmiş sıfır son model otomobil fırsatı sunmaktadır.

Kayıt Formu

Prim Sistemi

Back To Top