0 (546) 958 8321

Sosyal Medyada Biz}

Farmasi Vitalizing Saç Bakım Serisi


Farmasi Vitalizing Serisi içindeki Keratin ve Bitki Özleri ile Saç Bakımını Profesyonel Bir Zemine Çıkarıyor.

Argan Yağı:

Saça faydaları nedeniyle “sıvı altın” olarak adlandırılan argan yağı, cansız görünen saçları kısa zamanda canlandırmaya ve doğal bir parlaklık vermeye yardımcı olur.

 • Argan Yağı E Vitamini içerir ve E vitamini de saçlı derinin ve saç kökünün beslenmesine yardımcı olur.
 • Kuru, boyanın etkilerinden zarar görmüş, cansız saçlarınıza parlaklık ve canlılık kazandırır.

İpek Proteini:

Saf ipeğin içeriğinde bulunan Sericin Proteini, saçın yapısında bolca bulunan keratin üzerinde yüksek bir afintiye sahiptir. Bu sayede doğal bir film tabakası halinde saçın dış yapısını kavrayarak saçınızı dış etkenlere karşı korur.

 • İpeğin içeriğindeki doğal proteinler ve aminoasitlerle yaşlanma karşıtı etki gösterdiği ve hücrelere iyi geldiği bilinmektedir.
 • Bu doğal protein yapısı saçlarınızı da yatıştırıcı ve gençleştirici bir etki yapacaktır. Yıpranmaları iyileştirici etkisinin yanında daha kolay taranan ipeksi bir saçlara kavuşmanızı sağlar.

Sarımsak:

 • Bu bitkinin saç diplerine uygulanması ölmemiş foliküllerin canlılık ve parlaklık kazandırır ve de kırılmalarını önlemeye yardımcı olur.
 • Ayrıca besleyici yapısıyla da mevcut saç tellerlini besler, canlılık ve parlaklık kazandırır ve de kırılmalarını önlemeye yardımcı olur.

Yumurta:

Yumurta saçlar için pozitif etkilidir. Yumurta, içeriğindeki birçok vitamin ve protein ile saçlarınıza iyi bir bakım yapar.

 • Yumurtanın içeriğindeki besinler sayesinde saçlarınız beslenir ve de güçlü saçlarını daha az kırılır. İçeriğindeki yağ asitleri sayesinde saçlar kaybettiği canlılığı ve parlaklığı tekrar kazanır.
 • Yumurtanın içerisinde yer alan A ve E Vitaminleri saç kaybının önlenmesine yardımcı olur. Ayrıca, protein bakımından zengin olan yumurta sarısı da saç foliküllerin ve saç köklerini güçlendirerek saçın kolayca dökülmesini önler.
 • Yumurta sarısının içerisinde yer alan B12 vitamini ve sülfür ise saçın uzamasının hızlanmasına, saç yoğunluğunun artmasına yardımcı olur.

Isırgan Otu:

 • Saçların güçlenmesini ve dökülmesini sağlar. Güçlenen saçlarda kırıkların oluşma riskini çok azaltır.
 • Saçların daha parlak olmasını sağlar. Saçlardaki kepek oluşumu sorununa iyi gelir.

 

Vitalizing Kepekli Saçlar İçin Şampuan (Keratin, Climbazole, Provitamin B5, Isırgan Ekstraktı)

Keratin ve Climbazole ile zenginleştirilmiş şampuan kepeğe yatkın olan saç derileri için özel olarak geliştirilmiştir. İçeriğindeki Isırgan Ekstraktı ve Climbazoe saçı ve saç derisini derinlemesine temizlemeye ve saçın renginin korunmasına yardımcı olur. Provitamin B5 ile saçları nazikçe besler ve güçlendirir. Tüm saç tipleri için etkili bir temizlik sağlar.

Kullanımı: Islak saça masaj yaparak uygulayın ve durulayın. İyi bir sonuç için günlük kullanımı önerilir.

Vitalizing Tüm Saçlar İçin Canlandırıcı Şampuan (Sarımsak & Keratin)

Saç bakımının ilk ve olmazsa olmaz adımı, saçlarınızı ihtiyacına yönelik bir şampuan ile yıkamaktır. Farmasi Sarımsak Özlü Şampuan saçlarınızın ihtiyacı olan canlandırıcı etkiyi verir, saçlarınızı bu şampuan ile yıkadığınızda içeriğindeki sarımsak ve keratin saçlarınıza canlandırıcı bakım sağlar.

Vitalizing Tüm Saçlar İçin Canlandırıcı Bakım Köpüğü (Sarımsak & Capixyl)

Saç derinize haftada bir kez “etkin bakım” ürünleri ile masaj yapılması saç köklerini uyarıcı niteliktedir.

 • Saç ve saçlı deriyi derinlemesine temizler,
 • Yıpranmış saç tellerini onarır,
 • Saç tellerini onararak daha gür ve güçlü çıkmasını sağlar.

Kullanımı: Islak saçınıza ve saç derinizin tamamına nazikçe masaj yapın. 3 dakika bekletin ve durulayın

Vitalizing Tüm Saçlar İçin Canlandırıcı Bakım Maskesi (Sarımsak & Keratin)

Sarımsak özlü ve keratinli yapısıyla Vitalizing Sarımsak Özlü Revitalizing saç maskesi duş sonrası zor taranan saçlarınızı yumuşatır, güçlendirir ve onarır, geriye ipeksi bir saç kalır.

Vitalizing Tüm Saçlar İçin Besleyici Şampuan (Yumurta & Keratin)

Yumurtaların ve keratinin fayldalarından saçlarınızın yararlanmasına olanak sağlar. Yumurta Proteini, saç köklerini güçlendirmeye yardımcı olur. İşlem görmüş saçların daha dayanıklı olmasını ve daha kolay şekil almasını destekler. Yumuşaklık ve doğal bir parlaklık kazandırır.

Vitalizing Tüm Saçlar İçin Besleyici Bakım Maskesi (Yumurta& Keratin)

Yıpranmış saçları onarır ve besler. Saçlarınızın doğal olarak nemlenmesini sağlar.

Saç Maskesi Kullanımı: Islak saça kökten uca doğru bolca uygulayınız ve tarayınız. 5-10 dakika kadar bekletiniz ve sonrasında da durulayınız. Doğrudan saç derinize uygulamayın, şampuandan sonra kullanın.

Vitalizing – Tüm Saçlar İçin Onarıcı Şampuan (Argan & İpek Proteini, Keratin)

Vitalizing Argan & İpek Proteini Şampuan

Vitalizing Argan yağlı ve ipek proteinli şampuan, keratinle zenginleşmiş içeriğiyle saç köklerine nüfus eder, güçlü ve ipeksi görünümlü saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.

Vitalizing Tüm Saçlar için Onarıcı Bakım Maskesi (Argan & İpek Proteini, Keratin)

Vitalizing Argan & İpek Proteini Onarıcı Bakım Maskesi

Argan yağı ve ipek pamuğu özü içeren, keratin ile zenginleştirilmiş özel formülüyle , saçlarınıza ihtiyacı olan nemi sağlar. Saç köklerine nüfus ederek saç tellerinin elastikiyetini artırır.


4.073 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN